Bimcell Bedava İnternet 2024 Mayıs Ayına Özel

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları konusu Bimcell hat kullanıcılarının merakla araştırdığı konulardan birisidir. Bugün sizlere Bimcell operatörü tarafından abonelerine sunulan hediye internet veya farklı hediyelere yönelik başlatılan Bimcell Bedava İnternet Kazanma kampanyalarının en güncel listesini paylaşacağız. Ayrıca yazı içerisinde bulunan tüm kampanyaların tamamı Bimcell tarafından abonelerine kampanya dahilinde sunulmuş ücretsiz servislerdir. Bu kampanyalara herhangi bir ödeme işleminde bulunmadan basitçe internet paketi kazanabilirsiniz.

Bimcell Hediye İnternet 2024 kampanyaları tüm faturalı veya faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Türk Telekom alt yapısıyla yayın hayatına başlayan Bimcell abone kazanmak için başarılı kampanyalar sunmaya tüm sürat devam ediyor. Yapılan bu kampanyaların tamamını sizler için özel olarak derledik ve tek yazı altında topladık. Üstelik konuda bulunan Bimcell Hediye İnternet kampanyaları 2024 Mayıs ayına özel olarak sunulan aktif ve sürekli güncellenen kampanyalardır.

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Ücretsiz internet paketi kazanmanız için öncelikle bedava internet veren kampanyalara katılmanız gerekmektedir. Bimcell bazı servislerini müşterilerine tanıtım amacıyla kullanılması için karşılığında hediye internet paketi vermektedir. Bu kampanyaların hepsi bedavadır. Otomatik yenileme veya sonraki dönemde ücretlendirme gibi işlem yapmamaktadır. Aşağıdaki kampanyalardan herhangi birine katılım sağladıktan sonra hediye internet paketini süre bitimine kadar tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Hediyesi

Yeni hat alan veya numarasını taşıyan aboneler 30 gün geçerli olan hediye paketi anında kazanabilirler. Bimcell yeni abonelere özel olarak sunduğu bu paketin içerisinde 9 GB mobil internet, 300 dakika her yöne ve 300 SMS bulunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmanız için BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Bimcell Festival Hediye İnternet

Festival kampanyasıyla hattınıza yükleyeceğiniz TL miktarına göre hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Faturasız hattınıza tek seferde 40 TL veya üzeri yüklemenize 2 GB internet kazanabilirsiniz. Ayrıca 50 TL ve üzeri yükleme işlemlerinize de 5 GB mobil internet kazanmanız mümkündür. Bu servise birden fazla kez katılmanız da mümkündür. Yükleme işlemine başlamadan önce Bimcell Festival yazıp 4551 numarasına mesaj göndermeniz gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası ilgili servise kayıt yaptırabilirsiniz.

Bimcell TL Yükle İnternet Kazan

Faturasız Bimcell aboneleri TL yükleme işlemini banka kartları veya kredi kartı üzerinden yaparak internet kazanıyor. Ziraat bankası üzerinden yapacağınız 50 TL yüklemenize günlük 6 GB internet kazanabilirsiniz. Ayrıca 60 TL ve üzeri yükleme işleminize karşılık olarak 1 hafta geçerli olmak üzere 6 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Bu servise herhangi bir katılım gerektirmiyor. Ayrıca yükleme işlemi sonrası hediye internet paketiniz hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Bimcell Ramazan Kampanyası 2024

Ramazan ayına özel olarak düzenlenen Bimcell Ramazan Hediyesi kampanyası sayesinde 10 GB gece internet paketi kazanabilirsiniz. Faturasız hattınıza 50 TL veya üzeri yükleme yaparak Ramazan ayı boyunca sadece 00:00 ve 06:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz 10 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Katılım için yükleme işlemini yapmadan evvel RAMAZAN 2024 yazıp 5555 numarasına mesaj göndermeniz gerekmektedir. Daha detaylı bilgi için Bimcell online işlemler uygulamasına giriş yaparak kampanya detaylarını bulabilirsiniz.

Bimcell Deneme İnternet Paketi

Geçtiğimiz yıllarda deneme internet paketi adı altında sunduğu bu kampanyadan halen faydalanabilirsiniz. İnternet miktarı az olsa bile acil durumlarda işinize yarayacak olan bu kampanya sayesinde 500 MB internet paketi kazanabilirsiniz. Daha önce katılım yapmadıysanız telefonunuz mesaj kısmına gelerek deneme yazıp 5555 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

Bimcell 4.5G 30 GB Hediye İnternet

Bimcell hattınızı 4.5G servisine taşıyarak anında 30 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. 4.5G kampanyasından faydalanmanız için öncelikle hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. Eğer hattınız 4.5G uyumlu değilse herhangi bir Bim mağazasına uğrayıp hattınızı ücretsiz değiştirerek 4.5G uyumlu sim kartı alabilirsiniz. İşlem sonrası kampanyadan faydalanmanız için telefonunuzun mesaj kısmına 4.5G 30GB yazıp 5555 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Bimcell Hediye Sosyal Medya Paketi

Faturalı veya faturasız hatlara özel olarak sunulan bedava sosyal medya paketi sayesinde WhatsApp, Facebook, Twitter veya Instagram hesaplarınızı internet kotanızı kullanmadan bedava kullanabilirsiniz. Ayrıca bu paket sadece 1 hafta geçerlidir. Katılım için telefonunuzun SMS kısmına SOSYAL PAKET yazıp 5555 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. İşlem sonrası 1 veya 5 dakika arasında hediye sosyal medya paketi hesabınıza tanımlanacaktır.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları 2024 Mayıs ayına özel olan ve halen geçerli olan tüm kampanyalar şimdilik buraya kadardır. Güncel kampanyaların gelmesi durumunda veya aktif kampanyanın sonlanması durumunda konuyu aynı gün içerisinde tekrar güncelleyeceğiz. Yapamadığınız veya sormak istediğiniz soruları yorum alanına yazarak bizlere gönderebilirsiniz. Ayrıca sorularınıza aynı gün dönüş sağladığımızı bilmenizi istiyoruz.

Konumuz 25/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.


7 Yorum

  1. RAMAZAN 2023 kampanyasını tam olarak nasıl alabilirim.

  2. Merhabalar, konuda yazıyor. BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına mesaj göndermeniz yeterlidir.

  3. Admin hocam faturasız bimcell hattı aldım. Hoş geldin hediyesini nasıl alacağım yardımcı olur musun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu