Bimcell Yeni Hat Hediyesi 2023 (Ücretsiz Paket)

Bimcell Yeni Hat Hediyesi

Bimcell Yeni Hat Hediyesi konusuyla numarasını taşıdığınız veya yeni hat aldığınız sim kartınıza Hoş Geldin hediye paketini nasıl alacağınızı bu yazıda kolayca öğrenebilirsiniz. Bimcell Hoşgeldin Hediyesi kampanyasıyla bedava internet, dakika ve SMS paketinin tüm kullanım detaylarını ve nasıl alacağınıza dair bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Eğer yeni hat hediyesi kampanyasından daha önce faydalandıysanız Bimcell Bedava İnternet yazımıza göz atmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Yazı içerisinde daha önce hiç görmediğiniz bedava internet kampanyaları yer almaktadır.

Türk Telekom alt yapısıyla yayın hayatına başlayan Bimcell abonelerine sunduğu eşsiz kampanyalarla oldukça beğeni topladı. Yayınladığı kampanyalarının yanı sıra müşterilerine ucuz paket sunan Bimcell operatörüne teşekkür ediyoruz.

Bimcell Yeni Hat Hediyeleri Nasıl Yapılır

Öncelikle farklı operatörde bulunan sim kartınızı herhangi bir Bim mağazasına uğrayarak hat taşıması veya yeni hat almanız gerekiyor. İşlemleriniz bittikten sonra en geç 1 veya 2 gün içerisinde hattınızın aktivasyon işlemleri tamamlanıyor. Daha sonra telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına SMS atarak hediye paketinizi basitçe alabilirsiniz. Paket içerisinde 9 GB internet ve 300 Dakika bulunmaktadır. Ayrıca 300 adet bedava SMS hakkınızda mevcuttur. Mesaj gönderme işlemi sonrası hediyenizin gelmesi 1 veya 5 dakika arasında değişiyor. Yeni hat hediyesini 30 gün içerisinde almanız gerekmektedir. Hat aktivasyon işlemi sonrası 30 gün içerisinde mesaj gönderilmezse yeni hat hediyeniz iptal olur.

Bimcell Yeni Hat Hediyeleri Neler

Bimcell yeni müşterilerine 90 TL değerindeki konuşma ve internet paketini ücretsiz olarak vermektedir. Paket içeriğinde 9 GB mobil internet, her yöne 300 Dakika ve 300 adet SMS bulunmaktadır. Size sunulan bu ücretsiz paketin kullanım süresi 30 gündür. 30 gün sonra kalan haklarınız otomatik olarak silinir ve herhangi bir yenileme yapmaz, ek ödeme çıkartmaz.

Bimcell Yeni Hat Hediyesi Gelmedi

Bazı kullanıcılar hat aktivasyon işlemini tamamladıktan sonra otomatik olarak hediyenin gelmesini bekliyor. Hattınız aktif olduktan sonra yukarıda söylediğimiz gibi hediye paketin gelmesi için mesaj göndermeniz gerekiyor. Hediye işlemi için BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca Bimcell Bonus Hediyesi hattınıza yüklenmesi hemen olmayabilir. Bu yüklemenin belirli bir süresi vardır. Bu süre ortalama 1 veya 3 dakika arasında değişmektedir. Ayrıca süre bazı durumlarda tekrar uzayabileceğini bilmenizi isterim. Hediye paketinin mutlaka hattınıza yükleneceğini unutmayın.

Bimcell Yeni Hat İçin Gerekli Belgeler

Bimcell hat taşıması veya yeni hat için sadece kimlik fotokopinizi götürmeniz yeterlidir. Çevrenizde bulunan veya herhangi bir Bim mağazasına kimlik fotokopinizle uğrayıp size verilen formları doldurarak anında yeni hattınızı alabilirsiniz. Ayrıca hat yenileme işlemi için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Herhangi bir BİM mağazasına uğrayıp SİM kart değişiklik talepleriniz tamamen ÜCRETSİZ olarak yapabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Hediyesi 2023 (Ücretsiz Paket) kampanyası şuan için buraya kadardır. Yeni hat hediyesinin güncellenmesi veya farklı paketlerin eklenmesi durumunda yazımızı tekrar güncelleyeceğiz. Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere iletebilirsiniz.

Konumuz 01/10/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu