Instagram Profilime Kim Baktı Ücretsiz 2024

Instagram Profilime Kim Baktı

Instagram Profilime Kim Baktı sorusu son zamanlarda en çok araştırma yapılan konulardan birisidir. Bugün yazımızda sizlere Instagram Profilimi Kim Ziyaret Etti konusu altında ücretsiz ve hiç bilmediğiniz yöntemleri anlatacağım. Uygulayacağınız bu taktikler sayesinde her gün 20 adet sınırlı olmak üzere Instagram profilinizi ziyaret edenleri kolayca tespit edebileceksiniz. Üstelik arkadaş listenizde olan veya olmayan tüm profilleri kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Instagram Profilime Bakanları Görme

Bildiğiniz gibi Instagram kullanıcılarının profillerini ziyaret edenleri öğrenmesi için gibi bir özellik vermemektedir. Aslında bu özellik gizlilik politikası sebebiyle hiç bir sosyal medya platformlarında bulunmamaktadır. Bazı üçüncü taraf uygulamalar kim profilime baktı veya profilime kimler baktı apk uygulamalarıyla farklı özellikler sunabilmektedir. Piyasada oldukça çok Instagram profil ziyaretçilerini görme uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulamaların büyük bir kısmı hileli veya gerçeği yansıtmıyor. Sizler için araştırdığımız Instagram Profilime Bakanlar Uygulaması sonunda tamamlandı. Çalışan ve gerçeği yansıtan programımızın adı Instaviewer Apk uygulamasıdır. Instaviewer uygulaması yapmış olduğumuz testler sonucu doğru bilgileri paylaştığı doğrulanmıştır. Instaviewer uygulaması günlük 10 kullanım karşılığında tamamıyla  bedava kullanabilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store veya App Store mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Instagram Profilime Kim Baktı Premium Apk

Instagram profilinizi kimlerin baktığını görmek için yukarıda anlatmış olduğumuz gibi Instaviewer uygulamasını indirebilirsiniz. Instaviewer uygulaması son derece güvenilir bir uygulamadır. Kurulum sonrası sizden Instagram şifrenizi veya kişisel bilgilerinizi kesinlikle  istememektedir. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra herhangi bir ek ayar yapmanıza gerek yoktur. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra kullanıcı adınızı yazarak profilinizi ziyaret edenleri tespit edebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde İnstagram profilimi kim görüntüledi veya İnstagram profilimi görüntüleyenler adı altında farklı uygulamaları kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

Arkadaşlar tarafımıza sürekli mesajla gönderilen Instagram profilime gizlice bakanlar veya İnstagram profilime kim baktı nasıl öğrenebilirim gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Şimdi ise program veya uygulama kullanmadan Instagram profilinizi kimlerin görüntülediği hakkında çeşitli bilgiler sunacağım.

Uygulamasız İnstagram Profilime Kim Baktı

Aslında uygulama veya program kullanmadan basitçe İnstagram profilinizi ziyaret edenleri  bulabilirsiniz. Aşağıdaki adımları tamamladıktan sonra pratik bir şekilde İnstagram profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini öğrenebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Instagram son güncelleme ile kullanıcılarına hikayesini kimlerin görüntülediğini vermektedir. Sunulan bu listede arkadaş listenizde bulunmayan veya takipçisi olmadığınız hesaplarda yer alıyor. Paylaşmış olduğunuz hikaye 24 saatlik yayın süresi boyunca görüntüleyenleri görmenize olanak sağlamaktadır. Profilinizi ziyaret edenleri öğrenmek için paylaşmış olduğunuz hikayenizi açın ve yukarı doğru sürükleyin. Karşınıza çıkacak listede abone olan veya olmayan herkesi görebilirsiniz.

Arkadaşlar bugün İnstagram profilime kimler baktı veya İnstagram profilime kimler bakıyor nasıl öğrenebilirim sorularınızı cevapladık. İlerleyen zamanlarda ücretsiz farklı uygulamaların çıkması durumunda yazıyı tekrar güncelleyerek yeni bilgiler paylaşacağız. Takipte kalmayı unutmayın.

Aklınıza takılan soruları veya sizin de bildiğiniz farklı yöntemleri paylaşmamızı istiyorsanız hemen aşağıda yer alan yorum kısmına yazarak gönderebilirsiniz. Tüm soru veya sorunlarınıza aynı gün dönüş sağlayacağımızı kesinlikle unutmayın.

Konumuz 26/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu