Legend Online Elmas Kodu ve Ödül Kodu 2023

Legend Online Elmas Kodu

Legend Online Elmas Kodu ve Legend Online Ödül Kodları konusuyla tekrar karşınızdayız. Yıllar önce sadece Facebook üzerinden oynadığımız Legend Online oyunu o kadar çok sevildi ki web tabanlı MMORPG oyun türü haline geldi. Legend Online oyun severlerin merakla araştırmış olduğu Elmas Kodu veya Ödül Kodları numaralarını bu konumuzda her gün ücretsiz olarak sizlerle paylaşacağız.

Oyun içerisinde bilindiği gibi Savaşçı, Büyücü, Yaycı sınıfları ve Altın, Elmas, Madalya, Labirent Parası, Kristal veya Mor Kristal gibi para sistemleri bulunmaktadır. Saymış olduğumuz bu paraların en önemlisi ise Elmas olarak bilinmektedir. Konumuzda sizlere ücretsiz sunmuş olduğumuz Elmas kodları sayesinde markette bulunan eşyaları ücretsiz alabilir, ihale veya ödemeli posta işlemleri yapabilirsiniz.

Arşivimizde oldukça fazla elmas veya ödül kodları bulunmaktadır. Bu kodları bu konuyu her gün 2 veya 3 kere güncelleyerek sizlere ücretsiz paylaşmayı hedefliyoruz. Ortalama her gün 10 veya 15 adet kod girişi yapılacaktır. Konumuzu düzenli takip ederek her zaman elmas veya ödül kodu kazanmanız mümkün olacaktır.

Legend Online Elmas Kodu Bedava 2023

09TJ-48K6-CT71-IPAS
6X93-O739-Q8OX-PJEL
CI3G-IJ4D-0UZF-6Z00
LF1L-IV3U-IYRW-KEHB
OAH1-VB9D-KQZF-9D8O
4QNS-5LUR-8H4O-57T1
RX4F-KPID-TI6F-YI4F
CBEP-RBPP-NCWP-Z84X

Legend Online Ödül Kodu

0QG7-GGZ3-0Y5T-RZC4
SQTJ-KEQ9-62Z0-DET7
4T57-KOBM-W8E7-22TH
IT1C-84XC-3U6H-5GWC
5991-TIIB-74CP-DJ4X
GRND-3EWB-HQ3A-KYK8
BYZL-OVUD-QTSM-3B7R
CW19-67T4-H6MI-SYMI

Legend Online Elmas Kodu Nereye Yazılır

Elinizde bulunan Elmas veya Ödül kodunu nereye yazacağınızı bilmiyorsanız öncelikle oasgames.com/lp/lotr/lp.php sitesine giriş yapın. Giriş işlemi sonrası sol üst kısımda yer alan Ödeme butonuna tıklayın. Açılan pencerede SCASH bağlantısına tıklayın ve gelen kutucuğa elinizde bulunan kodu yapıştırın. İşlemler bu kadardır. Kodların aktifleşmesi ortalama 1 veya 3 dakika arasında gerçekleşmektedir.

Legend Online Elmas Hilesi

Arkadaşlar bir çok oyuncu Legend Online Cheat Engine Elmas Hilesi veya Legend Online Kaçak Elmas Hilesi varmı gibisinden sorular soruyor. Oyunda hiç bir şekilde hile yöntemleri yoktur. Var diyen kişilere veya internet sayfalarına güvenmemenizi tavsiye ediyoruz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi bugün konuyu tekrar yenileyerek kullanılan kodları konudan silip yerine kullanılmamış güncel ve çalışan kodlar ekleyeceğiz. Konumuzu her gün 2 veya 3 kere ziyaret etmeyi unutmayın.

Legend Online Elmas Kodu ve Ödül Kodu 2023 konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz sorular için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz. Ayrıca sorularınıza aynı gün dönüş sağlayacağız.

Konumuz 24/05/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu