Türk Telekom İnternet Veren Uygulamalar 2023

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar konusu üzerinden en çok merak edilen ve bir çok abonenin sürekli araştırdığı Türk Telekom Uygulama İndir GB Kazan kampanyalarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Konuda tanıtımını yapmış olduğumuz uygulamaların tamamı Türk Telekom operatörü tarafından faturalı veya faturasız hat sahipleri için düzenlenmiştir. Üstelik bu kampanyalar 2023 yılına ait tamamen ücretsiz ve sadece bir kere katılım sağlayabileceğiniz kampanyalardır.

Türk Telekom Uygulama İndir İnternet Kazan

Aşağıda yer alan uygulama indir internet kazan kampanyaları Türk Telekom servislerini tanıtmaya yönelik hazırlanmış ücretsiz uygulamalardır. Bu uygulamaları telefonunuza yükledikten sonra ilgili uygulamaya giriş yaparak hediye internet kazanabilirsiniz. Ayrıca bedava internet paketini kazandıktan sona ilgili uygulamayı silseniz bile internet paketini kullanmaya devam edebilirsiniz. Hediye internet paketini kazanmaya yönelik olan uygulamaların tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

Selfy Tambu Hediye İnternet

Selfy Tambu uygulamasını yeni kullanacak olan aboneler anında 5 GB hediye internet paketini 30 gün boyunca kullanabilirler. Bu uygulamayı ücretsiz olarak Google Play Store veya AppStore mağazasından kolayca indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuzun mesaj kısmına Tambu yazıp 4545 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde gelecek hediye internet mesajının ardından paketiniz hattınıza yüklenmiş olacaktır.

Siri Uygulaması ile Bedava İnternet

Sözlü komutlarınızı anında yerine getiren siri servisiyle anında bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Daha önce bu servis üzerinden internet kazanmadıysanız siri üzerinden herhangi bir Türk Telekom abonesine TL gönderme işlemi yaparak 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Bu kampanya ya herhangi bir katılım gerektirmiyor. İşlem sonrası hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Ayrıca bu kampanya sadece faturasız hat sahipleri için olduğunu unutmayın. Faturasız hat sahipleri bu kampanyadan faydalanamaz.

Online İşlemler Uygulaması ile Bedava İnternet

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması hediye internet paketi kazandırıyor. Faturalı veya faturasız hat sahipleri için hazırlanan bu kampanya sayesinde 4 GB internet kazanabilirsiniz. Bu uygulamayı daha önce kullanmadıysanız çok şanslısınız. Hemen uygulamayı indirip giriş işlemi yaparak anında 4 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde bulunan salla kazan sayfasına giderek her hafta telefonunuzu sallayıp bedava internet, bedava dakika veya farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023 konumuz şuan için bu buraya kadardır. Yeni kampanyaların çıkması durumunda veya mevcut kampanyaların güncellenmesi durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Yapamadığınız veya sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

Konumuz 25/05/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu