Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2023 Şubat

Turkcell Hediye Dakika Kazanma

Turkcell Bedava Dakika Kazanma kampanyalarına katılım sağlayıp sevdiklerinizle doyasıya ücretsiz görüşme yapabilirsiniz. Hattında dakika veya TL bittiyse dert etmenize hiç gerek yok. Turkcell faturalı veya faturasız müşterilerine sunduğu Turkcell Hediye Dakika Kazanma 2023 kampanyalarına katılım sağladıktan sonra Turkcell Bedava Arama Hakkı kazanmanız mümkün olacaktır. Aşağıda yer alan Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları 2023 Şubat ayına ait güncel ve aktif kampanyalardır. Ücretsiz dakika kazanma kampanyalarıyla ilgili tüm bilgileri bu konumuz aracılığıyla rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Turkcell özel günlerde veya çeşitli servisleri tanıtmak için abonelerine hediye dakika kampanyaları sağlamaktadır. Bu sayede Turkcell GSM operatörünün sunduğu kampanyalardan herhangi birine katılım sağlayıp hediye dakika kazanabilirsiniz. Aşağıda yer alan kampanyaların tamamı Turkcell tarafından faturalı veya faturasız hat sahiplerine özel olarak sunduğu ücretsiz kampanyalardır. Konumuzda yer alan kampanyaların her birine sadece bir kez katılarak hediye dakika kazanmanız mümkündür.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell bedava dakika paketi yapabilmeniz için Turkcell forumlarından topladığımız tüm güncel kampanyaları sizler için bu konuda listeliyoruz. Turkcell tarafından sunulan hediye dakika kazanmaya yönelik olan servislerin tamamı tarafımızca kontrol edilmiştir. 2023 yılına ait olan ve güncel ücretsiz dakika kampanyalarını sizler için paylaşıyoruz.

Turkcell Hesabım Hediye Dakika Kazanma

Turkcell operatörünün online işlemler uygulaması olan hesabım uygulamasıyla çeşitli sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyelerin içerisinde hediye dakika hakkı da bulunmaktadır. Turkcell hesabım uygulaması içerisinde bulunan salla kazan sekmesine tıkladıktan sonra telefonunuzu bir kez sallayıp bedava dakika kazanmanız mümkündür. Üstelik bu işlemi her Pazartesi günü yaparak şansınızı daha da arttırabilir ve yeni hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye 250 Dakika Kazanma

Bu kampanya tamamen şansınıza alakalı bir kampanyadır. 250 dakika kampanyasından daha önce faydalanmadıysanız Faturalı veya faturasız hattınızdan SURPRIZ yazıp 2222 numarasına SMS göndererek katılım işlemi yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde gelecek onay mesajının ardından hediye dakikanız hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Turkcell Hediye 100 Dakika

Uzun zamandır devam eden hediye 100 dakika kampanyası 2023 yılında halen güncelliğini korumaktadır. Şebeke deneyimini test ettirmeye yönelik başlatılan bu kampanya sayesinde anında 100 dakika kazanabilirsiniz. Katılım için GEL DK yazıp 2222 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Bip Hediye Dakika

Turkcell Bip uygulamasıyla kolayca her yöne 100 veya 200 dakika kazanabilirsiniz. Oldukça yoğun ilgi gören Bip hediye dakika kampanyasıyla hediye dakika kazanmak için BiP 100 DK yazıp 2200 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca alternatif katılım için Bip uygulamasını da tercih edebilirsiniz.

Hafta Sonu Turkcell’lilerle Sınırsız Konuşma

Yeni başlatılan bu kampanya sayesinde sadece hafta sonu Turkcell aboneleriyle sınırsız ve ücretsiz görüşme yapabilirsiniz. Katılım için abonelerden bazı şartlar aranmaktadır. Son 30 gün içerisinde hattına 35 TL veya üzeri yükleme yapan tüm Turkcell aboneleri 30 gün boyunca Turkcell aboneleriyle hafta sonları ücretsiz telefon görüşmesi yapabilirler. Bu servise katılım gerekmiyor. TL yükleme işlemi sonrası hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2023 Şubat ayına ait güncel kampanyalar içeren ve sürekli güncellenen konumuz şuan için bu kadardır. İlerleyen zamanlarda farklı kampanyaların çıkması durumunda konumuzu tekrar güncelleyeceğiz. Üstelik yapamadığınız veya aklınıza takılanları yorum kısmına yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

Konumuz 25/05/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu