Bimcell Bedava Dakika Kazanma 2023

Bimcell Bedava Dakika Kampanyaları

Bimcell Bedava Dakika Kazanma 2023 konusuyla dakikanız bittiyse aşağıdaki kampanyaları deneyerek Bimcell Hediye Dakika paketi kazanabilirsiniz. Bimcell tarafından sunulan ücretsiz dakika kampanyaları 100 dakika veya 1000 dakika kazanmanız mümkün oluyor. Bunun için yapmanız gereken aşağıda bulunan size uygun olan kampanyalara veya servislere katılım sağlamanız gerekmektedir.

Bimcell Hediye Dakika Kampanyaları

2023 yılı için sizlere özel olarak hazırladığımız Bimcell Ücretsiz Dakika kampanyalarıyla herhangi bir ödeme yapmadan hediye dakika kazanabilirsiniz. Bimcell operatörünün faturalı veya faturasız hatlara özel olarak hazırladığı Bimcell Bedava Dakika Kampanyaları servislerinin tamamını güncel olarak bu yazıda bulabilirsiniz. Aşağıda bulunan kampanyalara sadece bir kere katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca sizlere sunmuş olduğumuz bu kampanyalar herhangi bir yenileme işlemi yapmaz ve süre sonunda otomatik olarak iptal olur.

Bimcell Hediye 300 Dakika

Daha önce BIMCELL BONUS kampanyasına katılmadıysanız 300 hediye dakikanız halen duruyor. Bimcell bonus kampanyasına katılmak için telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. İşlemleri tamamladıktan sonra hediye dakikanızın gelmesi 2 veya 3 dakika gibi kısa bir sürede almaktadır. Eğer bu süre zarfında hediye dakikalar gelmez ise müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bimcell Bedava 100 Dakika

Bimcell şebeke deneyimini ölçmek için faturasız veya faturalı müşterilerine hediye 100 dakika vermektedir. Daha önce bedava 100 dakika kampanyasına katılmadıysanız PAKET yazıp 9090 numarasına SMS gönderebilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde tarafınıza gelecek onay mesajının ardından bedava 100 dakika paketi hattınıza yüklenecektir.

Bimcell Bedava 1000 Dakika

Bimcell hediye 1000 dakika görüşme paketini kullanıcılarına sundu. Son 30 gün içerisinde 50 TL veya üzeri yükleme yapmanız durumunda hattınıza anında bedava 1000 dakika paketi yükleyebilirsiniz. Bu kampanya kısa süreliğine yayınlandı. Daha önce katılım sağlamadıysanız yükleme işlemine başlamadan önce PAKET yazıp 9090 numarasına mesaj göndermeniz gerekir. Mesaj gönderme işlemini tamamladıktan sonra yükleme işlemini yaparak 30 gün boyunca kullanabileceğiniz hediye dakika paketini hattınıza tanımlanacaktır.

Sürekli güncellediğimiz ve yeni kampanyaların eklendiği Bimcell Bedava Dakika Kazanma Kampanyaları 2023 konumuz şuan için bu kadardır. Yeni hediye dakika kampanyalarının çıkması durumunda yazımızı tekrar güncelleyeceğiz. Ayrıca konuyu sürekli takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

Konumuz 10/12/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu