Candy Crush Saga Hile ve İpuçları (2024)

Candy Crush Saga, dünya çapında milyonlarca oyuncuyu büyüleyen çılgınca popüler bir mobil bulmaca oyunudur. Bağımlılık yaratan oynanışı ve renkli grafikleri ile bu oyunun hem sıradan oyuncular hem de bulmaca meraklıları arasında neden favori haline geldiğini anlamak çok kolay. Oyuncular, oyunun binlerce seviyesinde ilerledikçe, zorlu aşamaların üstesinden gelmelerine yardımcı olacak kısa yollar ve püf noktaları ararken bulabilirler. Bu yazımızda, oyun deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak çeşitli hileler, tüyolar ve ipuçları dahil olmak üzere Candy Crush Saga oyununu keşfedeceğiz. Bununla birlikte internette Candy Crush Saga Hile 2024, Candy Crush Saga Her Şey Sınırsız, gibi aramalar görüyoruz. Bu soruların hepsine cevap vereceğiz.

Candy Crush Saga Hile Programsız

Tabi öncellikleCandy Crush Saga hile 2024″ demeden önce oyunun programsız olarak bir hilesi mevcut. Nasıl mı ? Çok Basit. Öncellikle sırayla şunları yapmanız lazım:

 • Öncelikle Candy Crush Saga oyununda 5 can hakkınızı bitirin.
 • Android veya İos cihazınızın ayarlar menüsüne girin.
 • Ayarlar menüsünden tarih saat ayarlarına girin.
 • Tarih ve saat ayarlarına girdikten sonra saatinizi bir saat ileri alın.

Bu hamleyle program olmadan Candy Crush Saga oyununda 5 can hakkı daha elde etmek mümkün oluyor. Bu şekilde az önce kaybettiğiniz 5 adet ücretsiz canı geri geldiğini görüp yeniden oyun heyecanına ortak olabilirsiniz.

Candy Crush Saga İpuçları ve Püf Noktaları

Oyunda can bittiği zaman ücretli bir şekilde oyuna devam edebiliyorsunuz. Fakat oyuna para ödeyerek nereye kadar ilerleyebilirsiniz? Üstelik seviyeler arttıkça oyun bir o kadar zorlaşıyor. Bu oyuna binlerce lira tabiki vermek istemezsiniz. Bunun yerine oyundaki püf noktaları ve ipuçlarını kullanarak seviyeleri basit bir şekilde atlayabilirsiniz. İşte size Candy Crush Saga oyunundaki bazı ipuçları ve püf noktaları şunlardır.

 • Şekerleri alt kısımdan kırmaya başlayın:  Evet yanlış duymadınız. Neden alt kısımlardan başlayacağız çünkü alt kısımlardan başlarsak üstten gelen farklı şekerlerle zincirleme reaksiyonlar başlatabiliriz.
 • Oyundaki önerileri sürekli takip etmeyin: Candy Crush Saga oyunundaki öneriler rastgeledir. Yani size herhangi bir taktik vererek oyununuzu ilerletmez. Bunun yerine siz kendiniz plan kurarak 4’lü 5’li şekerleri yakalamaya çalışın. Bu büyük bir fark yaratacaktır.
 • Oyunda ileriyi düşünmeye çalışın: Bunu söylemesi basit tabi dediğinizi duyar gibiyim. Fakat her ne kadar bu taktik basit olsa da bunu uygulamanız lazım. Acele etmeyin. Düşünerek oynamanız sizin için artı pozisyonlar getirecektir.
 • Özel Şekerler yapmanız şart: Sadece üçlü şekerler yaparak bir yerlere gelemezsiniz. Oyunun anahtarları özel şekerlerde mevcut. Unutulmamalıdır ki 5’li şekerler patlattığımızda oyunun kilidi açılıyor.
 • Oyundaki malzemeleri kenarlara geçirmeyin: Candy Crush Saga sadece şeker eşleştirme oyunu değildir. Oyunda verilen malzemeleri yeşil kutucukların içinden geçirmemiz lazım. Bu malzemeleri kenarlara geçirmemeye özen gösterin. Çünkü kenarlarda eşleştirme yapmak zordur. Zor olduğu içinde malzemeleri kenardan çıkarmak da baya bir zorlayacaktır.
 • Çikolata belasını iyi anlayın: Evet! bela diyoruz çünkü oyundaki çikolatalar her boş hamlemizde kareleri ele geçiriyorlar. Bunu engellemek için özel şekerlerinizi çikolataların yanında patlatın. Gümmm!
 • Güçlendiricileri hemen kullanmayın: Güçlendiricileri hemen kullanırsanız oyunun sonraki aşamalarında eliniz kolunuz bağlı bir şekilde beklersiniz. En azından bir kaç güçlendiriciyi son çare olarak bekletin

Candy Crush Saga hile 2024 (Can Hilesi Sınırsız)

Telefonunuzun saatini bir saat ileri aldığınızda +5 can hak kazanıyorsunuz. Candy Crush Saga Hamle Hilesi (Cep telefonu) gibi internet aramalarının çözümünü bu şekilde buluyoruz. Eğer +5 can hakkınız biterse telefonunuzun saatini bir saat daha ileri alabilirsiniz. Candy Crush Saga sınırsız can hilesi tüm akıllı telefon ve tablet modellerinde sorunsuz bir şekilde çalışır.

                    

Candy Crush Hileleri: Artıları ve Eksileri

Bu oyunda hile ve hack kullanmanın artılarını ve eksilerini bilmek çok önemlidir.

ARTILARI +

 • Daha kolay oyun:  Candy Crush Saga hileleri zorlu seviyeleri daha hızlı geçmenizi kolaylaştıracaktır.
 • Sınırsız can ve güçlendiriciler: Bazı hileler, oyunculara sınırsız yaşam ve güçlendirici sağlayarak, canların yenilenmesi için bekleme veya güçlendiricileri gerçek parayla satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır.
 • Rekabet avantajı: Hileler, biz oyuncuların çok yüksek puanlar alarak arkadaşlarımıza ve diğer oyunculara liderlik tablolarında rekabet etmemize yardımcı oluyor.

EKSİLERİ –

 • Hizmet şartlarının ihlali: Hileleri ve candy crush saga apk dosyaları gibi materyalleri kullanmak hizmet şartlarını ihlal edeceğinden hesabınızın askıya alınması söz konusudur.
 • Kötü amaçlı yazılım veya virüs riski: Hile yapmak için üçüncü taraf araçları veya yazılımları indirmek ve kullanmak, biz oyuncuların cihazlarını tehlikeye sokarak cihazlara virüs girmesine mahal verecektir.
 • Azalan zevk: Hilelere ve bilgisayar korsanlarına güvenmek, zorlukların üstesinden gelme ve oyunda meşru bir şekilde ilerleme tatminini azaltacaktır. Gün geçtikçe oyundan soğumanıza sebep olacaktır.

Candy Crush Saga ile İlgili Diğer Bilgiler

Candy Crush Saga oyunu aslında biz oyunculara günlük bonuslar sunar. Bu bonuslar can ve para kazanmamızı kolaylaştırıyor. Günlük çarkı çevirin ve sizde bir dünya ödül kazanın. Bu ödüller, oyunda avantaj elde etmemizi sağlıyor. Belkide bu hileyi kullanmaya gerek kalmaz ! :)

Candy Crush Saga APK 2024

Candy Crush Saga APK 2024 popüler bir alternatif hiledir. Oyunda değiştirilmiş APK dosyalarının kullanılmasıdır. Oyunun bu değiştirilmiş sürümleri, sınırsız can, güçlendiriciler ve kilidi açılmış seviyeler gibi çeşitli yerleşik hileler ve hack’ler içerir. Modlanmış APK’lar daha rahat ve sorunsuz bir hile deneyimi sunabilse de riskleri ve dezavantajları vardır.

Modlanmış APK’ları Kullanıyorsanız Bunlara Dikkat Edin

 • Hesabın askıya alınması veya yasaklanması: Modlanmış APK’ların kullanılması, oyunun hizmet şartlarını ihlal edebilir ve potansiyel olarak hesabın askıya alınmasına veya yasaklanmasına neden olabilir. Modlanmış Candy Crush Apk kullandıktan sonra neden hesabın ban yedi demeyin! Bunu hatırlatmakta fayda var.
 • Kötü amaçlı yazılım veya virüsler: Güvenilmeyen kaynaklardan modlanmış APK’ları indirmek ve yüklemek, oyuncuları kötü amaçlı yazılımlara veya virüslere maruz bırakarak cihazlarının güvenliğini tehlikeye atabilir.
 • Oyun güncellemeleriyle uyumsuzluk: Modded APK’lar, en son oyun güncellemeleri veya özellikleriyle uyumlu olmayabilir ve potansiyel olarak çökmelere veya başka sorunlara neden olabilir.

 

Konumuz 25/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.


14 Yorum

 1. Bedava Pubg mobile hesabı verebilir misiniz?
  Hesabım çalındı çok üzgünüm.

 2. Sizde yorum kısmına mail adresinizi yazdığınız takdirde virüssüz Candy Crush Saga APK dosyasını sizlere gönderiyoruz. YORUM KISMINA E-MAİL ADRESİNİZİ YAZMAYI UNUTMAYIN!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu