Pubg Mobile Ban Kaldırma 2023 Garanti

Pubg Mobile Ban Kaldırma

Pubg Mobile Ban Kaldırma konusu hesabı kısıtlanan veya banlanan Pubg Mobile oyuncularının merakla araştırdığı konulardan birisi olmuştur. Oyun esnasında yapmış olduğunuz yanlış bir hareket nedeniyle Pubg mobile hesabınızı 10 yıl askıya aldırmanıza sebep olabiliyor. Konumuzda sizlere Pubg Mobile Ban Kaldırma Talebi veya Pubg Mobile 10 Yıl Ban Kaldırma yöntemlerini ücretsiz olarak anlatacağım.

Pubg Mobile Ban Kaldırma 2023

Tarafımıza ban kaldırma yöntemleri için bir çok soru gelmektedir. Pubg Mobile hesabınız banlandıysa hatta 10 yıl banlanmış olsa bile hiç dert etmenize gerek yok. Aşağıda sizler için derlediğimiz Pubg Mobile Ban İtiraz yöntemleriyle banlanan hesabınızı kısa sürede açtırabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Pubg Mobile uc koduna ihtiyacınız varsa sürekli güncellenen Bedava Pubg Mobile UC Kodu konumuza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Konuya ger gün güncel ve yeni uc kodları eklenmektedir.

Pubg Mobile Ban Nasıl Kaldırılır

Eğer PUBG Mobile oyunu oynarken banlandıysanız, banın nedeni ne olursa olsun ban kaldırma işlemi genellikle çok zor bir işlemdir ve herhangi bir garantisi yoktur. Ancak, aşağıdaki adımları izleyerek PUBG Mobile hesabınızın banını kaldırmak için şansınızı artırabilirsiniz:

 1. PUBG Mobile destek ekibi ile iletişime geçin: PUBG Mobile hesabınızın banlanmasına neden olan sebep hakkında bilgi almak için destek ekibiyle iletişime geçin. Destek ekibi ile irtibat kurmak için PUBG Mobile uygulamasında bulunan “Destek” bölümüne girmeniz gerekmektedir. Burada “Bize Ulaşın” seçeneğine tıkladığınızda canlı destek temsilcisine ulaşabilirsiniz.
 2. Olası nedenleri bulun: PUBG Mobile hesabınızın banlanmasına neden olan şeyi bulmaya çalışın. Örnek olarak hesabınızın hacklendiği veya başka birinin hesabınızı kullanarak hile yaptığı yazabilirsiniz.
 3. Banın nedenlerini çözün: Eğer ban nedeni olarak bir hile yapmanız veya oyun kurallarını ihlal etmeniz sebep gösteriliyorsa, yapabileceğiniz pek bir şey yoktur. Ancak, hesabınızın hacklendiği düşünülüyorsa, şifrenizi güçlendirmek veya hesabınızı iki faktörlü kimlik doğrulama ile korumak gibi önlemler alabilirsiniz.
 4. Yeniden yükleme yapın: Eğer hesabınız hacklendi ise, hesabınızı yeniden yükleyerek banın kaldırılmasına yardımcı olabilirsiniz.
 5. Sabırlı olun ve sakin olun. PUBG Mobile destek ekibi, ban kaldırma işlemini tamamlaması 1 veya 10 gün arasında zaman almaktadır. Bu nedenle sabırlı olmanız gerekmektedir. Sizin gibi milyonlarca kullanıcının sırada beklediğini unutmayın.

Pubg Mobile Ban Kaldırma Talebi

Ban kaldırma talebini e-posta yoluyla yaparak şansınızı bir tık daha yükseltebilirsiniz. Öncelikle Gmail veya Hotmail gibi mail servis sağlayıcı sitesine giriş işlemi sağlayın. Alıcı e-posta kısmına PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com yazın. İçerik kısmına hesabınızın neden haksız yere banlandığını Türkçe olarak yazın. Yapmış olduğunuz açıklamanın altına ban tarihi, karakter ID veya hesabı adınızı yazmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Gönderilen e-postalara genellikle 1 veya 7 gün arasında dönüş yapıldığını unutmayın.

Pubg Mobile Ban Affı

PUBG Mobile ban affı zaman zaman yapılmaktadır. Bu durum tamamen PUBG Mobile’nin politikalarına bağlı olduğunu unutmamalısınız. Bazı durumlarda, oyunun geliştiricisi olan Tencent Games, banlanan hesapların kaldırılması yönünde af programı başlatabileceğini unutmayın. Ancak, bu programlar nadiren gerçekleşir ve herhangi bir garantisi kesinlikle bulunmuyor.

Pubg Mobile Ban Sebepleri

 • Hile yapmak: PUBG Mobile’da hile yapmak, oyun kurallarını ihlal ettiği için ciddi bir ban sebebidir. Örneğin, aimbot, wallhack ve speed hack gibi hileler yasaktır.
 • Oyun kurallarını ihlal etmek: PUBG Mobile’da oyun kurallarını ihlal etmek, hesabınızın banlanmasına veya kapatılmasına yol açabilmektedir. Örneğin, bir takım arkadaşınızı öldürmek, ateşkesi ihlal etmek veya yasaklı bir bölgeye gitmek gibi.
 • Hesabınızın hacklenmesi: Hesabınızın hacklenmesi, başka bir kişi tarafından hesabınıza girilmesi veya kötü amaçlı yazılım ile saldırılması durumunda ban sebebi olabilmektedir.
 • Şiddet içerikli davranışlar: PUBG Mobile’da şiddet içerikli davranışlar, örneğin ırkçılık, taciz, tehdit veya aşağılama gibi davranışlar da bulunmanız durumunda hesap banlanabilir.
 • Ödemelerde sorun yaşamak: Eğer PUBG Mobile’da yaptığınız ödemelerde sorun yaşarsanız, hesabınız banlanabilir. Örneğin, sahte kredi kartı kullanımı veya dolandırıcılık şüphesi durumunda hesabınız kapatılabilir.
 • Oyun içerisinde hareketsiz kalmak: Oyun içerisinde bilerek hareketsiz kalıyorsanız hesabınız geçici veya kalıcı olarak kısıtlanabilir.

Yukarıda listelediğimiz sebeplerden herhangi birini ihlal etmeniz durumunda hesabınız çok kısa bir süre içerisinde kısıtlanabilir. Bu nedenle, oyun kurallarını ve kullanım şartlarını dikkatlice okumanız ve ihlal etmemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Hatırlatma : Hesabınızın ban kaldırma işlemi olmuyorsa alternatif olarak Pubg Mobile Bedava Hesap isimli konumuza göz atabilirsiniz. Vermiş olduğumuz konuya içerisinde UC veya farklı özellikler bulunan bedava hesap bilgileri paylaşılmaktadır.

PUBG Mobile Ban Kaldırma Uygulaması

PUBG Mobile ban yiyen hesabı açma işlemi için bir çok yol deneyen PUBG Mobile oyuncuları arama motorlarına aslı olmayan başlıklar aratmaktadır. Bunlardan bazıları PUBG Mobile Ban Kaldırma Sitesi veya PUBG Ban Kaldırma APK uygulamalarıdır. Buradan sizlere böyle bir uygulamanın veya internet sitesinin olmadığını söylemek istiyorum. Bu tarz konulara kesinlikle önem vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Böylece Pubg Mobile Ban Kaldırma 2023 Garantili Yöntem isimli konumuzun sonuna geldik. Pubg Mobile hesabınızın banını kaldıramıyorsanız aşağıdaki yorum kısmına ayrıntıları yazarak gönderebilirsiniz. Yorumlarınıza aynı gün dönüş sağlayacağız.

Konumuz 25/05/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu