Pubg Mobile Ban Kaldırma 2024 Garanti

Pubg Mobile Ban Kaldırma

Pubg Mobile Ban Kaldırma 2024

Pubg Mobile ban kaldırma çeşitli nedenlerle kısıtlanan kişilerin bu kısıtlamayı kaldırması için başvurdukları işlemlerden biridir. Ban kaldırma işlemi kolay yapılabilen bir işlem değildir. Çünkü Pubg oyununun yöneticileri özellikle ban işlemleri konusunda son derece titizdir. Bununla birlikte belli sürelerle verilen banlar kişilerin işledikleri oyun suçlarına göre değişebilmektedir. Alınan cezanın farklılık göstermesi işlenen suçun ağırlığıyla doğru orantılıdır.

Bu SEBEPLE eğer Pubg oyununu oynuyorsanız mutlaka belli kriterlere ve kurallara uymak zorundasınız. Bununla birlikte oyunun kurallarını ve asıl amacını önceden bilmenizde oldukça önemli detaylardan biridir. Onun içerisinde birçok önemli faktör bulunmaktadır. 100 kişinin adaya bırakıldığı ve bu kişinin hayatta kalma mücadelesi verdiği oyunda özellikle takımınızın güçlü olması son derece önemlidir.

Kişiler hem kendileriyle hem de takım olarak rekabet edebilirler. Bununla birlikte oyun içerisinde belli faktörleri bilmek gerekir. Rekabetin son derece yüksek olduğu oyun içerisinde oyuncular birbirlerine üstünlük sağlayabilmek için zaman zaman hileye başvurabilmektedir. Ancak oyun yönetmenin hile gibi durumlar karşısında son derece sert önlemler aldığını söylemek mümkündür.

 

Pubg Mobile Banı Nasıl Kaldırılır?

Pubg banı nasıl kaldırılır sorusuna yanıt vermek gerekirse öncelikle kişilerin dikkat etmesi gereken önemli faktörler bulunur. Hangi sebepten dolayı oyun bana aldığınızı bilmeniz bu süreçte oldukça önemlidir. Banlanma nedenleri kişiden kişiye veya hesaptan hesaba değişebilir. Böyle durumlarda alacağınız cezanın da farklılık gösterdiğini söylemek mümkündür. Oyun banı nasıl kaldırılır sorusuna yanıt vermek gerekirse ise şu detaylara dikkat etmek gerekir:

 • Eğer karakteriniz oyunda ban cezası aldıysa mutlaka ilk olarak Tencent’e mail atmanız gerekiyor. Bu ilk şart!
 • Bu mail için ban yenilen tarih ve gelen açıklamaların neler olduğunu bilmeniz gerekiyor.
 • Oyunda birden çok sebebe dayalı olarak ban yeme durumu söz konusudur. Bu sebeplerin ban süreleri de farklılık göstermektedir.
 • Talep oluşturup butona tıklayarak mail göndermeniz ve talebinizi bu mailde belirtmeniz oldukça önemlidir.
 • Bunun yanında gönderilen mailde aynı zamanda neden ban yediğinizi de öğrenmek için talepte bulunabilirsiniz.
 • Neden ceza aldığınızı biliyorsanız ise bu durumun bir hata olduğunu mutlaka belirtmeniz gerekmektedir.

Banlanma nedeni bu süreçte son derece önemlidir. Bazı hile gibi durumlar nedeniyle kişiler süresiz ban işlemine de tabi tutulabilirler. Böyle durumlarda hesabın kesinlikle açılması söz konusu olmaz. Hesabı açtırabilmek için şirket yönetiminin gerekli izinleri vermesi gerekir. Hile yapan oyuncuların resmi açıklamalara onar yıllık oyundan uzaklaştırma cezası verildiği bilinen konulardandır. Yani on yıllık bir ceza alan kişi bu cezayı hileden dolayı aldığını kolayca tahmin edebilir. Bunun yanında hile dışında da çeşitli sebeplerle oyundan uzaklaştırılabilirsiniz.

 

Pubg Mobile Ban Nedenleri Nelerdir?

Pubg ban nedenleri arasında birçok önemli faktörü saymak mümkündür. Kişiler bu nedenlerden herhangi birine ortaya çıkardığında oyunda çeşitli kısıtlamalara maruz kalabilmektedir. Banlanmak oyunda çeşitli işlemlerin yapılamaması anlamına gelir. Bazen oyuna giriş yasağı olurken bazen konuşma ya da mesaj gönderme yasağı olarak karşınıza çıkabilir. Ancak bu yasaklar kişilerin suçlarına orantılı olarak verilmektedir. Çok ciddi hileler yapan ve oyunda haksız rekabete neden olabilen oyuncular için 10 yıla kadar veren oyuna giriş engelleri gibi cezalar bulunmaktadır. Bununla birlikte oyundan nedenleri arasında şunları saymak mümkündür:

 • Hile kullanmak
 • Sürekli olarak oyuncunun kendi takım arkadaşlarını öldürmesi
 • parti yazılımları yüklemek ve kullanmak
 • Oyunları resmi site yerine farklı sitelerden indirmiş olmak
 • Sürekli olarak oyun hatası kullanarak başka kişileri öldürmek
 • Girilen bir maçta farklı bir grup ile takımlaşma gerçekleştirmek
 • Global chat alanında küfür ve hakaret ederek oyun düzenini bozmak
 • VPN kullanmak ve hile kullanılan ip adresinin belli olmaması için sürekli ip değiştirmek
 • Oyun sırasında mobil veriden wifiye ya da wifiden mobile geçmek
 • Octopus yani ek yazılım kullanarak klavye ya da Mouse bağlayarak oyuna dahil olmak

Bu durumlardan herhangi birisi ortaya çıktığında kişiler hesapları üzerinden çeşitli engellemeler yaşayabilirler. Oyuna girememek ya da oyunda çeşitli işlemleri yapamamak gibi son derece önemli ban türleri bulunmaktadır. Bununla birlikte bazı banların kaldırılabilmesi mümkün olmaktadır. Kişiler ban kaldırma işlemi ile hesaplarındaki tüm kısıtlamalardan kurtulabilirler. Kolay bir şekilde bu kısıtlamadan kurtulabileceğiniz gibi dikkat etmeniz gereken birçok önemli faktör bulunmaktadır.

Hatırlatma : Hesabınızın ban kaldırma işlemi olmuyorsa alternatif olarak Pubg Mobile Bedava Hesap isimli konumuza göz atabilirsiniz. Vermiş olduğumuz yazının içerisinde UC veya farklı özellikler bulunan bedava hesap bilgileri paylaşılmaktadır

Pubg Mobile Ban Kaldırma Talebi

Ban kaldırma talebini e-posta yoluyla yaparak şansınızı bir tık daha artırabilirsiniz. Öncelikle Gmail veya Hotmail gibi mail servis sağlayıcı sitesine giriş yapın. Alıcı e-posta kısmına PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com yazın. İçerik kısmına hesabınızın neden haksız yere ban yediğini Türkçe olarak yazın. Yazmış olduğunuz açıklamanın altına ban tarihi, karakter ID veya hesabı adınızı yazmayı kesinlikle unutmayın. Gönderilen e-postalara genellikle 1 veya 7 gün arasında dönüş yapıldığını unutmayın.

Pubg Mobile Ban Affı

PUBG Mobile ban affı arada bir yapılmaktadır. Bu durum tamamen PUBG Mobile’nin politikalarına bağlı olduğunu unutmamalısınız. Bazı durumlarda, oyunun geliştiricisi olan Tencent Games, banlanan hesapların kaldırılması yönünde af programı başlatabileceğini unutmayın. Ancak, bu programlar nadiren gerçekleşir ve herhangi bir garantisi kesinlikle bulunmamaktadır.

PUBG Mobile Ban Kaldırma Uygulaması

PUBG Mobile ban yiyen hesabı açma işlemi için bir çok yol deneyen PUBG Mobile oyuncuları arama motorlarına aslı olmayan başlıklar aratmaktadır. Bunlardan bazıları PUBG Mobile Ban Kaldırma Sitesi veya PUBG Ban Kaldırma APK uygulamalarıdır. Buradan sizlere böyle bir uygulamanın veya internet sitesinin olmadığını söylemek istiyorum. Bu tarz konulara kesinlikle önem vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Böylece Pubg Mobile Ban Kaldırma 2024 Garantili Yöntem isimli yazımızın sonuna geldik. Pubg Mobile hesabınızın banını kaldıramıyorsanız aşağıdaki yorum kısmına ayrıntıları yazarak gönderebilirsiniz. Yorumlarınıza aynı gün dönüş sağlayacağız.

 

Konumuz 01/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu