Vodafone İnternet Veren Uygulamalar 2024 (Güncel)

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone İnternet Veren Uygulamalar konusuyla sadece 1 veya 2 dakika içerisinde bedava internet kazanmanız mümkün olacaktır. Vodafone Uygulama Yükle İnternet Kazan 2024 kampanyalarıyla telefonunuza ücretsiz uygulamalar yükleyip 1 GB veya 10 GB arası hediye internet paketini ücretsiz kazanabilirsiniz. Tanıtımı yapılan tüm uygulamalar tamamen ücretsizdir. Ayrıca uygulamalar Vodafone GSM operatörü tarafından hazırlanmış ve tanıtım karşılığı internet paketi kazandıran uygulamalardır.

Vodafone Uygulama İndir GB Kazan

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar hizmeti uzun yıllardır devam eden ve kullanıcılara garanti internet kazandıran servislerdir. İnternet kazandıran uygulamaları telefonunuza yükledikten sonra kısa bir kayıt işlemi sonrası anında bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Aşağıda bulunan uygulama indir GB kazan kampanyalarından herhangi birine kayıt olarak kolayca internet kazanabilirsiniz. 2024 yılına ait güncel liste bu konuda her zaman yenilenerek paylaşılmaktadır.

Yanımda İnternet Kazanma

Yanımda uygulamasıyla her Pazartesi günleri hediye internet kazanabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan çarkı haftanın ilk günü yani Pazartesi günleri çevirerek 1 GB veya 10 GB arası hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca Yanımda uygulamasıyla kazanacağınız hediye tamamen şansınıza bağlıdır. Dakika, internet veya farklı hediyelerde kazanmanız mümkündür. Uygulamayı Google Play Store veya AppStore üzerinden ücretsiz temin edebilirsiniz. Giriş işlemi sonrası fırsatlar dünyası sayfasına gelip çark ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Diğer internet sitelerinde yazan hile için apk dosyaları bilgisayarınıza ve telefonunuza zarar verebilir. Bu dosyaları indirmemenizde fayda var.

İnternet Avcıları Oyunu

Vodafone tarafından faturalı veya faturasız hat kullanıcılarına sunulan ve tamamen ücretsiz olan İnternet Avcıları oyunuyla bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra çevrenizdeki bitleri avlayıp puan biriktirebilirsiniz. Biriktirdiğiniz puanları anında hediye internete dönüştürebilirsiniz.

Güvenli Depo İnternet Kazanma

Vodafone Güvenli Depo servisi sayesinde anında 1 ay geçerli 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta bu servis ücretlidir. Ayrıca bu servise kayıt olduktan sonra internet paketini kazanıp servisi anında iptal etme şansınız mevcuttur. Bu şekilde herhangi bir ücretlendirme olmadan bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store veya AppStore üzerinden indirebilirsiniz. Üyelik işlemi sonrası anında internet paketiniz aktif olmaktadır. İptal etmek için depo 100 gb yazıp 7000 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone KazandıRio Bedava İnternet

KazandıRio uygulaması tüm hatlara bedava internet paketi veriyor. Daha önce bu uygulamayı duymamış olabilirsiniz. Oldukça popüler ve ücretsiz olan KazandıRio uygulamasını telefonunuza indirerek Pepsi, Cips veya Yedigün gibi ürünlerin kapaklarında bulunan şifreyi yazarak 100 MB veya 2 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Bu ürünleri tüketmiyorum veya şifrem yok diyorsanız her gün yeni kod girişi yapılan KazandıRio Şifreleri yazımıza göz atmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Konuda bulunan şifrelerin tamamı ücretsiz ve tarafımıza ait olan kodlardır.

Algida İle Kazan Bedava İnternet

Algida tarafından sunulan Algida İle Kazan uygulamasıyla Algida ürünlerinde bulunan şifreleri kullanarak internet paketi kazanabilirsiniz. Bu uygulama tüm operatörlere internet paketi gönderebilmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra kod gir sekmesine tıklayıp ürün üzerinde yazan 8 haneli şifreyi uygulamaya yazarak internet paketi veya isteğinize göre farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca Algida ürünlerinden kazandığınız puanları biriktirerek daha fazla hediyeler kazanmanız mümkündür. Algida ürünlerini tüketmiyorum diyorsanız Algida İle Kazan Kodları konumuza giderek tamamen tarafımıza ait olan kodları kullanabilirsiniz. Ayrıca konuya eklenen kodların her gün güncellendiğini unutmayın.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024 yılına ait ve sürekli güncellediğimiz yazımız şimdilik bu kadardır. İlerleyen zamanlarda yeni uygulamaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Konumuzu sürekli ziyaret ederek güncel kampanyaları kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz soruları veya yapamadığınız yerleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

Konumuz 01/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu