Türk Telekom TL Yükle İnternet Kazan 2024

Türk Telekom TL Yükle İnternet Kazan

Türk Telekom TL Yükle İnternet Kazan kampanyaları son hızıyla devam ediyor. 2024 yılına ait başlatılan bu kampanyalar sayesinde faturasız mobil hattınıza belli bir miktarda TL yüklemesi yaparak 5 GB veya 10 GB hediye internet paketi kazanmanız mümkündür. Daha önce Türk Telekom Yükle Kazan kampanyalarını denemediyseniz şimdiye kadar çok şeyi kaçırdığınızı söyleyebilirim.

Her geçen gün yeni kampanyalar düzenleyen Türk Telekom GSM operatörü abonelerine hediye internet paketi vermek için bir çok kolaylık sağlıyor. Düzenlenen bu kampanyaların arasında en çok tercih edilen kampanyalardan birisi ise Türk Telekom Lira Yükle İnternet Kazan kampanyası olduğunu bilmenizi istiyorum. Bugün yazımızda 2024 yılına ait, halen güncelliğini ve doğruluğunu koruyan TT TL Yükle Kazan veya Türk Telekom TL Yükle Dakika Kazan kampanyalarını bulacaksınız.

Türk Telekom 40 TL Yükle 5 GB Kazan

Bu kampanya sadece ve sadece banka yoluyla TL yükleme işlemleri içindir. Herhangi bir banka hesabınızdan hattınıza doğrudan 40 TL veya üzeri yükleyerek anında 5 GB kazanabilirsiniz. 40 TL yükle 5 GB internet kazan kampanyasına katılmak için öncelikle TL yükleme işlemi yapmadan telefonunuzun mesaj kısmına BANKA yazıp 5555 numarasına mesaj göndermeniz gerekecektir. İşlem sonrası TL yükleme işlemini yaparak 30 gün geçerli 5 GB internet paketi kazanabilirsiniz.

Türk Telekom 50 TL Yükle Kazan

Türk Telekom 50 TL yükle 10 GB kazan kampanyası devam ediyor. 50 TL veya üzeri TL yükleme işleminize 10 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan kazanacağınız 10 GB bedava internet paketini 7 gün boyunca kullanabilirsiniz. Katılım sağlamak için TL yükleme işlemi yaptıktan sonra hediye internet yazarak 5555 numarasına mesaj gönderebilirsiniz. Bu işlemi tamamladıktan sonra telefonunuza gelen onay mesajının ardından hediye internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom 60 TL Yükle 6 GB Kazan

Türk Telekom 60 lira yükle 6 GB hediye internet kazan kampanyası uzun süredir devam eden kampanyalardan birisidir. Bu kampanya sayesinde faturasız mobil hattınıza 60 TL veya üzeri yükleme yaparak 6 GB kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom faturasız hattınıza 60 TL veya üzeri yükleme yaptıktan sonra telefonunuzun mesaj kısmından hediye internet yazıp 5555 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır. 60 TL ye 6 GB kazan kampanyasından alınacak 6 GB internetin kullanım süresi 7 gündür. Süre sonunda ücretsiz kazandığınız internet paketinin kalan miktarı hattınızdan otomatik olarak silinecektir.

Türk Telekom TL Yükle İnternet Kazan 2024 kampanyasının sonuna geldik. Şuan için en yeni veya güncel kampanyaları yukarıda sizler için paylaştık. İşlemlere başlamadan önce sormak istediğiniz soruları veya yapamadığınız yerleri yorum yazarak gönderebilirsiniz. Ayrıca yapmış olduğunuz yorumlara aynı gün içerisinde dönüş sağlayacağız.

Konumuz 26/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu