Turkcell İnternet Veren Uygulamalar 2024

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar kampanyaları hız kesmeden devam etmektedir. Turkcell Uygulama İndir GB Kazan kampanyalarıyla sadece telefonunuza ücretsiz uygulama yükleyerek anında hediye internet paketi gibi farklı hediyeler kazanabilirsiniz. 2024 yılına ait ve sürekli güncellenen bu yazımızda Turkcell Uygulama İndir İnternet Kazan servislerinin tamamını bu yazımızda bulmanız mümkün!!!

Sürekli yeni kampanyalar yaparak faturalı veya faturasız hat kullanıcılarını sevindiren Turkcell GSM operatörü 2024 yılında en çok ücretsiz kampanya yapan operatörler arasında birinci sırasını hiç kaybetmiyor. Geçtiğimiz günlerde Turkcell Uygulama İndirip İnternet Kazanma kampanyalarına bir kaç tane daha yeni uygulama eklemiştir. Uygulama yükleyerek hediye internet paketi kazanma işlemine yönelik tüm kampanyalar aşağıda yer almaktadır.

Turkcell Uygulama İndir Bedava İnternet Kazan

Uygulama indirip hediye internet paketi kazanma işleminin oldukça basit olduğunu söyleyebilirim. Öncelikle Turkcell tarafından abonelerine tanıtım amaçlı sunduğu uygulamaları cihazınıza yükledikten sonra uygulamaya ücretsiz kayıt işlemi yapmanız gerekir. Kayıt işlemi sonrası hattınıza otomatik olarak hediye internet paketi yüklenecektir. Bedava internet paketini aldıktan sonra tamamen isteğinize bağlı olarak uygulamayı tekrar cihazınızdan kaldırabilirsiniz. Herhangi bir ek ücretlendirme yapmaz. Ayrıca uygulamayı kaldırdıktan sonra bile hediye internetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Yaani Bedava İnternet

Turkcell tarafından ücretsiz olarak sunulan Yaani uygulamasını indiren Turkcell aboneleri 1 ay geçerli 1 GB hediye internet kazanabilirler. Google Play Store veya AppStore üzerinden indireceğiniz Yaani uygulamasına kayıt işlemi yaptırmanız yeterlidir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra hattınıza 1 ay geçerli 1 GB internet paketi tanımlanacaktır.

Turkcell Bip Hediye İnternet

Daha önce Bip uygulamasını kullanmadıysanız çok şanslısınız demektir. Hemen uygulamayı telefonunuza kurarak ücretsiz 3 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Uzun süredir devam eden Bip kampanyası halen güncel. Uygulamayı telefonunuza yükleyip giriş yaptıktan sonra anında bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kayıt işlemi sonrası hediye internet paketinizin hattınıza tanımlanması ortalama 3 veya 4 dakika arasında zaman almaktadır.

Turkcell UpCall Bedava İnternet

UpCall oldukça başarılı numara sorgulama servisidir. Bu servis normalde ücretli olarak verilmektedir. Deneme imkanından faydalanarak UpCall uygulamasını telefonunuza indirip kayıt işlemi yaptıktan sonra 3 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca hediye internet paketi geldikten sonra servisi kullanmak istemiyorsanız uygulamayı silmeniz yeterli olacaktır. 30 gün içerisinde aboneliğiniz otomatik olarak sona erecektir.

Turkcell Toplantıdayım Hediye İnternet

Turkcell toplantıdayım uygulamasını deneyen tüm faturalı veya faturasız aboneler hediye internet paketi kazanıyor. Daha önce toplantıdayım uygulamasını indirmediyseniz Google Play Store veya AppStore mağazaları üzerinden ücretsiz indirerek kayıt işlemini yapıp 1 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Bu uygulama normalde haftalık olarak ücretlendirilmektedir. Uygulamayı indirip hediye internet paketini kazandıktan sonra IPTAL TOPLANTIDA veya IPTAL TOPLANTIM yazıp 2200 numarasına SMS göndererek faturalandırılmayı iptal edebilirsiniz. Üstelik iptal işlemi sonrası internet paketinizi ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024 yazımız şuan için buraya kadardır. İlerleyen zamanlarda yeni kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Konumuz 20/07/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.


Bir Yorum

  1. admin merhabalar, çok acil 1 gb internet paketine ihtiyacım var. Hangi uygulamayı indirip internet kazanmamı tavsiye ediyorsun ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu