Vodafone TL Yükle Kazan Kampanyaları 2023

Vodafone TL Yükle Kazan

Vodafone TL Yükle Kazan kampanyalarıyla faturasız hattınıza TL yükleme işlemi yaparak kolay ve hızlı bir şekilde hediye internet paketi veya farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Oldukça fazla ilgi gören Vodafone TL Yükle İnternet Kazan kampanyasıyla her TL yükleme işleminize bedava internet paketi veya sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. 2023 yılına özel Vodafone Lira Yükle İnternet Kazan kampanyalarına ait tüm detayları bu konumuzda bulunmaktadır.

Vodafone TL Yükle GB Kazan

Sadece faturasız hatların yararlanabileceği Vodafone Lira Yükle GB Kazan kampanyalarıyla anında hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Aşağıda söylediğimiz kampanyaların tamamı Vodafone GSM operatörü tarafından faturasız hat sahipleri için hazırlanmış bedava internet kazanmaya yönelik ücretsiz kampanyalardır. Ayrıca kolay paket satın alma yöntemiyle TL yükleme işlemi yaparak paket alan kişiler maalesef bu kampanyalardan yararlanamıyor.

Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Kazan

Uzun bir süredir devam eden bu kampanya sayesinde hattınıza 30 TL veya üzeri yükleme yaparak anında 3 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan kazanacağınız hediye internet paketinin kullanım süresi 2 gündür. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasını açarak ek paketler kısmından size özel olarak görünen 3 GB ücretsiz paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Vodafone 40 TL Yükle Kazan

Vodafone 40 TL yükle 7 GB internet kazan kampanyası çok fazla bilinmeyen kampanyalardan birisidir. Bu kampanyadan faydalanmak için öncelikle kullanmakta olduğunuz paketiniz bittikten sonra bir süre yenileme yapmamanız gerekmektedir. Paketiniz bittiği günden itibaren yaklaşık 2 veya 3 gün sonra Vodafone tarafından size özel olarak SMS gelecektir. Mesaj içeriğinde 40 TL veya üzeri yükleme yapmanıza 7 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Mesajdan sonra yükleme işlemi yaparak 7 GB ücretsiz internet paketini kazanabilirsiniz. Ayrıca kazanacağınız hediye internet paketinin kullanım süresinin 7 gün olduğunu unutmayın sakın.

Vodafone 50 TL Yükle 4 GB Kazan

Oldukça popüler olan bu kampanya sayesinde Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kredi kartınızla veya banka kartınızla 50 TL yükleme yaparak anında 4 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Bu kampanya sadece Yanımda uygulamasına özeldir. Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra kredi kartı veya banka kartı ile TL yükle sekmesine tıklayıp TL yükleme işlemi yapmanız yeterlidir. İşlem bittikten sonra hattınıza otomatik olarak 4 GB internet yüklenecektir. Hediye internet paketini 7 gün kullanabilirsiniz.

Vodafone 60 Lira Yükle 10 GB Kazan

Vodafone faturasız hattınıza 60 TL veya üzeri yükleme yaparak 1 hafta geçerli 10 GB internet paketi kazanmanız mümkündür. Bu kampanyadan sadece banka kanalları veya Yanımda uygulaması üzerinden TL yükleme işlemi yapan aboneler içindir. Kampanyadan isterseniz kolay paket satın alarak veya doğrudan TL yükleme işlemi yaparak yararlanabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir katılım gerektirmiyor. TL yükleme işlemi sonrası hattınıza 1 veya 5 dakika arasında otomatik olarak yüklenecektir.

Vodafone TL Yükle Kazan Gelmedi

Bazı aboneler TL yükleme işlemi sonrası hediye internet paketinin gelmediğini söylüyor. TL yükleme işlemi sonrası bedava internet paketinin hattınıza tanımlanması 1 veya 10 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Sürenin daha da uzaması durumunda sorununuzu müşteri hizmetlerini arayıp beyan edebilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle görüşme işlemi sonrası hattınıza kısa sürede ilgili internet paketinin yükleyebilirsiniz.

Şuan için Vodafone TL Yükle Kazan Kampanyaları 2023 yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Yeni kampanyaların çıkması durumunda aynı gün konumuzu güncelleyeceğiz. Yapamadığınız veya anlamadığınız yerler için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz. Ayrıca sorularınıza aynı gün dönüş yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Konumuz 02/10/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu