Vodafone Yanımda İnternet Kazanma 2023

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kazanma konusu faturalı veya faturasız hat sahiplerinin merak ettiği konulardan birisidir. Bildiğiniz gibi Yanımda uygulamasıyla her hafta çark çevirerek hediye internet, bedava dakika veya farklı hediyeler kazanabiliyoruz. Çark çevirme işlemini yapanların büyük çoğunluğu hediye internet paketi kazanmak için şansını denese de büyük oranda farklı hediyelerle karşılaşabiliyor. Bugün sizlere Vodafone Yanımda üzerinden bedava internet kazanmaya yönelik çeşitli bilgiler paylaşacağım.

Hatırlatma : Vodafone tarafından faturalı veya faturasız hat sahiplerine özel olarak paylaşılan ve bedava internet kampanyaları konumuza göz atmak isterseniz Vodafone Bedava İnternet konumuzu kontrol etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. Üstelik konuda bir çok gizli kampanyalar yer almaktadır.

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Nerede

Yanımda uygulamasına yeni başlayanların büyük bir çoğunluğu hediye çarkının tam olarak nerede olduğunu bilmiyor. Yanımda uygulamasına müşteri hesabınızla giriş yaptıktan sonra fırsatlar dünyası sayfasını açarak hediye çarkını görebilirsiniz. Hediye çarkının üzerine tıkladıktan sonra açılan pencerede çarkı parmağınızla çevirmeniz yeterli olacaktır. Çark durduğu anda hangi hediyeyi kazandığınızı kolayca görebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Alınır

Vodafone Yanımda uygulamasıyla bedava internet paketi kazanmak için öncelikle hediye çarkını çevirmeniz gerekiyor. Hediye çarkını çevirdikten sonra bedava internet sekmesinin üzerinde durduğunda hediye internet paketini kazanmış olacaksınız. Ayrıca bazı aboneler Vodafone Yanımda Hediye İnternet Gelmedi şeklinde aramalar yapıyor. Ücretsiz internet paketini kazandıktan sonra paketin hattınıza tanımlanması 2 veya 3 dakika arasında değiştiğini unutmayın. Ayrıca sürenin uzaması durumunda müşteri hizmetlerini arayıp hediyenizi anında alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda SMS İle Hediye Alma

Vodafone yanımda uygulamasını kullanmıyorsanız SMS ile hediyenizi almanız mümkündür. Hediye çarkını çevirmeden mesaj göndererek hediyenizi almak için telefonunuzun mesaj kısmına gelerek Bana Ne Var yazarak 5065 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir. İşlem sonrası hediyeniz 2 veya 3 dakika içerisinde gelecek olan onay mesajının ardından hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Yanımda Çark Görünmüyor

Yanımda uygulaması haftanın ilk günü olan pazartesi günleri oldukça yoğun oluyor. Yaşanan yoğunluk nedeniyle çarkın görünmemesi veya dönmemesi gibi hatalarla karşılaşmanız mümkündür. Hediye çarkını sağlıklı bir şekilde çevirmeniz için ilerleyen saatleri veya bir sonraki günü tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Vodafone Yanımda Çark Hilesi

Bazı aboneler arama motorlarına Yanımda Çark Çevirme Hilesi veya Vodafone Yanımda Çark Hilesi 20 GB gibi çeşitli aramalar yapıyor. Çark çevirme hilesi hakkında sizlere bir kaç ipucu vermek adına Vodafone Çark Çevirme Hilesi konusunu paylaştık. Bu konuda tüm detayları bulabilirsiniz.

Vodafone Yanımda İnternet Kazanma

Vodafone abonelerin bazıları çark çevirme esnasında garanti internet kazanma olayının var olduğunu söylüyorlar. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hediye çarkını açtıktan sonra çark çevirme işlemine başlamadan önce çarkı bedava internet sekmesinin üzerine getirip bıraktıktan sonra çarkın bedava internet paketinin üzerinde durduğunu söylüyorlar. Ayrıca bunun testini yapmadım. Siz yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Vodafone Davet Et Kazan 30 GB

Vodafone yanımda davet et internet kazan kampanyası halen devam ediyor. Bu kampanya sayesinde Vodafone operatörüne getireceğin her aboneye üzerinden 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Üstelik 30 GB hediye internet paketini hem arkadaşın hem de siz kazanacaksınız. Davet işlemi yanımda uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Yanımda uygulamasına erişim yaptıktan sonra arkadaşını davet et sekmesine tıklayın ve açılan sayfada arkadaşınızın telefon numarasını yazmanız yeterlidir. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki bu kampanya bir çok kişi tarafından yanlış anlaşılmıştır. Kampanya detaylarını okumayanlar için şunu söylemek istiyorum davet edeceğiniz kişinin Vodafone operatörü üzerinden faturalı hat alması ve aktivasyon işlemlerinin tamamlanmasının ardından hediye internet paketini kazanılmaktadır. Sadece yanımda uygulamasına davet ederek hediye internet kazanamazsınız. Ayrıca bu kampanyadan faydalanmak için davet edeceğiniz kişinin faturalı hat alması gerekmektedir. Faturasız hat satışları kampanya kapsamı dışında kalmaktadır.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kazanma 2023 konumuz şuan için bu kadardır. İlerleyen zamanlarda farklı yöntemlerin veya kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Aktif kampanyalar için sitemizin menü kısmından tüm Vodafone kampanyalarını bulabilirsiniz.

Konumuz 25/05/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu