Vodafone Yanımda İnternet Kazanma 2024

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kazanma konusu faturalı veya faturasız hat kullanıcılarının merak ettiği konulardan birisidir. Bildiğiniz gibi Yanımda uygulamasıyla her hafta çark çevirerek hediye internet, bedava dakika veya farklı hediyeler kazanabiliyoruz. Çark çevirme işlemini yapanların büyük çoğunluğu hediye internet paketi kazanmak için şansını denese de büyük oranda farklı hediyelerle karşılaşabiliyor. Bugün sizlere Vodafone Yanımda üzerinden bedava internet kazanmaya yönelik çeşitli bilgiler sunacağım.

Hatırlatma : Vodafone tarafından faturalı veya faturasız hat sahiplerine özel olarak paylaşılan ve bedava internet kampanyaları yazımıza göz atmak isterseniz Vodafone Bedava İnternet yazımızı kontrol etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. Üstelik konuda bir çok gizli kampanyalar yer almaktadır. Okumanızda fayda var.

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Nerede

Yanımda uygulamasını yeni indirenlerin büyük bir kısmı hediye çarkının tam olarak nerede olduğunu bilmiyor. Yanımda uygulamasına müşteri hesabınızla giriş yaptıktan sonra fırsatlar dünyası sayfasını açarak hediye çarkını görebilirsiniz. Hediye çarkının üzerine tıkladıktan sonra açılan pencerede çarkı parmağınızla çevirmeniz yeterlidir. Çark durduğu anda hangi hediyeyi kazandığınızı basitçe görebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Alınır

Vodafone Yanımda uygulamasıyla bedava internet paketi kazanmak için öncelikle hediye çarkını çevirmeniz gerekiyor. Hediye çarkını çevirdikten sonra bedava internet sekmesinin üzerinde durduğunda hediye internet paketini kazanmış olacaksınız. Ayrıca bazı aboneler Vodafone Yanımda Hediye İnternet Gelmedi şeklinde aramalar yapıyor. Ücretsiz internet paketini kazandıktan sonra paketin hattınıza yüklenmesi 1 veya 2 dakika arasında değiştiğini unutmayın. Biraz sabırlı olmakta fayda var.  Ayrıca sürenin uzaması halinde hediye paket gelmemesi durumunda müşteri hizmetlerini arayıp hediyenizi anında alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda SMS İle Hediye Alma

Vodafone yanımda uygulamasını kullanmıyorsanız SMS ile hediyenizi almanız mümkündür. Hediye çarkını çevirmeden mesaj göndererek hediyenizi almak için telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek Bana Ne Var yazarak 5065 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz yeterli olacaktır. İşlemi yaptıktan sonra hediyeniz 2 veya 3 dakika içerisinde gelecek olan onay mesajının ardından hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Yanımda Çark Görünmüyor

Yanımda uygulaması haftanın ilk günü olan pazartesi günleri oldukça yoğun oluyor. Yaşanan yoğunluk nedeniyle çarkın görünmemesi veya dönmemesi gibi hatalarla karşılaşmanız mümkün olabiliyor. Hediye çarkını sağlıklı bir şekilde çevirmeniz için ilerleyen saatleri veya bir sonraki günü tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Vodafone Yanımda Çark Hilesi

Bazı aboneler arama motorlarına Yanımda Çark Çevirme Hilesi veya Vodafone Yanımda Çark Hilesi 20 GB gibi çeşitli aramalar yapıyor. Çark çevirme hilesi hakkında sizlere bir kaç ipucu vermek adına Vodafone Çark Çevirme Hilesi konusunu paylaştık. Bu yazımızda tüm detayları bulabilirsiniz.

Vodafone Yanımda İnternet Kazanma

Vodafone abonelerin bazıları çark çevirme esnasında garanti internet kazanma şeklinin var olduğunu söylüyorlar. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hediye çarkını açtıktan sonra çark çevirme işlemine başlamadan önce çarkı bedava internet sekmesinin üzerine getirip bıraktıktan sonra çarkın bedava internet paketinin üzerinde durduğunu söylüyorlar. Ayrıca bunun testini yapmadım. Siz yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Çark çevirmeyle alakalı deneyimlerinizi yorumlar kısmına yazarak belirtebilirsiniz.

Vodafone Davet Et Kazan 30 GB

Vodafone yanımda davet et internet kazan kampanyası tam gazla devam etmektedir. Bu kampanya sayesinde Vodafone operatörüne getireceğin her aboneye üzerinden 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Üstelik 30 GB hediye internet paketini hem arkadaşın hem de siz kazanacaksınız. Davet işlemi yanımda uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Yanımda uygulamasına erişim yaptıktan sonra arkadaşını davet et sekmesine tıklayın ve açılan sayfada arkadaşınızın telefon numarasını yazmanız yeterli olacaktır. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki bu kampanya bir çok kişi tarafından yanlış anlaşılmıştır. Kampanya detaylarını okumayanlar için şunu söylemek istiyorum davet edeceğiniz kişinin Vodafone operatörü üzerinden faturalı hat alması ve aktivasyon işlemlerinin tamamlanmasının ardından hediye internet paketini kazanılmaktadır. Sadece yanımda uygulamasına davet ederek hediye internet kazanamazsınız. Ayrıca bu kampanyadan faydalanmak için davet edeceğiniz kişinin faturalı hat alması gerekmektedir. Faturasız hat satışları kampanya kapsamı dışında kalmaktadır.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kazanma 2024 yazımız şuan için bu kadardır. İlerleyen zamanlarda farklı yöntemlerin veya kampanyaların çıkması durumunda yazıyı tekrar güncelleyeceğiz. Aktif kampanyalar için sitemizin menü kısmından tüm Vodafone kampanyalarını bulabilirsiniz.

Konumuz 01/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu