Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2024 Bilgiler

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır konusuyla Turkcell Hesabım uygulamasında bulunan Salla Kazan servisinin tüm kullanım detaylarını bu konumuzda kolayca bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her Pazartesi günleri Salla Kazan servisine giderek telefonu sallayıp bedava internet, dakika veya farklı hediyeler kazanabiliyoruz. Salla Kazan uygulamasıyla bedava internet kazanma veya farklı hediye paketi kazanma gibi tüm detaylı bilgiler bu konumuzda bulunmaktadır.

Hatırlatma : Salla kazan dışında hediye internet paketi kazanmak istiyorsanız Turkcell tarafından faturalı veya faturasız hatlara özel olarak paylaştığı ve bir çok gizli kampanyaların yer aldığı Turkcell Bedava İnternet konumuza göz atmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Paylaşmış olduğumuz yazıya her gün yeni ve gizli kampanyalar eklenmektedir.

Turkcell Salla Kazan Yapmak İstiyorum

Salla Kazan servisini kullanabilmeniz için öncelikle telefonunuzda Turkcell Dijital Operatör uygulamasının yüklü olmalıdır. Eğer uygulama yoksa Google Play Store veya AppStore üzerinden telefonunuza ücretsiz indirebilirsiniz. Turkcell Hesabım Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra menü kısmında bulunan Salla Kazan sekmesine tıklayın. Açılan sayfada sadece telefonunuzu sallamanız yeterlidir. Telefonunuzu salladıktan sonra tamamen şansınıza bağlı hediye internet veya farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Üstelik bu servisi her Pazartesi günleri tekrarlayıp her hafta çeşitli hediyeler kazanmanız mümkün oluyor.

Turkcell Salla Kazan İnternet Kazanma

Salla Kazan servisiyle internet kazanma işlemi tamamen şansınıza kalmıştır. Eğer telefonunuzda internet kullanımınız yüksekse Salla Kazan servisiyle internet kazanmanız biraz zor olacaktır. Neden diye soracak olursanız fazla internet kullanan ve yüksek internetli  tariflerde kullanıcı yorumlarına göre hediye internet paketi çok ender çıkmaktadır. Bedava internet kazanmak için Salla Kazan işlemini her hafta yapmak yerine 2 haftada bir yapmanız daha faydalı olacaktır. Bunun haricinde o gün şanslı olmak gerekebilir.

Turkcell Salla Kazan Hep Aynı Hediye

Faturalı veya faturasız hat sahiplerinin çoğunluğu bu şekilde şikayetlerde bulunuyor. Genelde Salla Kazan servisi internet paketi kazanmak için tercih ediliyor. Bilmenizi isterim ki Salla Kazan servisi tamamen sistemsel olarak çalışıyor. Yani mobil internet erişimini fazla yapıyorsanız maalesef hediye internet paketi kazanmanız bir hayli zorlaşacaktır.

Turkcell Salla Kazan Arkadaşına Hediye Et

Salla Kazan Hediye Gönderme işlemi en çok sorulan sorulardan birisidir. Salla Kazan üzerinden kazandığınız internet, dakika veya SMS gibi hediyeleri farklı Turkcell numarasına anında gönderebilirsiniz. Arkadaşınıza veya herhangi birine hediyenizi göndermek için öncelikle Salla Kazan sayfasına tıklayarak telefonunuzu sallayın. Hediye sayfasında bulunan x2 Kat Hediye Et butonuna tıklayın ve açılan sayfadan hediye göndermek istediğiniz Turkcell numarasını yazarak gönder butonuna tıklayın.  İşlemler sadece bu kadardır. Ayrıca hediyenizin karşı tarafa ulaşması 1 veya 3 dakika arasında zaman alacağını unutmayın.

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Bazı aboneler arama motorlarına Salla Kazan Hilesi, Salla Kazan 2 Hak veya Salla Kazan Hilesi Apk şeklinde aramalar yapıyorlar. Salla Kazan hilesine yönelik 2 farklı yöntemi sizinle paylaşmak istiyorum. Hilenin nasıl yapıldığını öğrenmek için Turkcell Salla Kazan Hilesi konumuza da yer alan makaleyi okuyabilirsiniz. Diğer internet sitelerinde salla kazan hilesi adı altında bir çok yazı mevcuttur. Fakat şunu bilmenizde fayda var: Bu uygulamalar telefonunuza zararlı yazılımlar yükleyebilir. Bu uygulamalar tamamıyla asılsızdır. İndirmemenizde fayda var.

Turkcell Salla Kazan Hediyem Gelmedi

Salla Kazan servisiyle hak ettiğiniz hediyenizin hattınıza tanımlanması 1 veya 3 dakika arasında değişmektedir. Bazı durumlarda sistem hatası nedeniyle kazanılan hediyelerin tahsisi yapılmıyor. Bu gibi durumlarda 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayıp şikayetinizi söyleyebilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle görüşerek hediyenizi kısa sürede hattınıza yükletebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2024 yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Eğer yapamadığınız bir yer olursa veya Salla Kazan ile ilgili tüm sorularınızı aşağıdaki yorum alanına yazarak gönderebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorulara aynı gün yanıt vereceğiz.

Konumuz 01/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu