Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2023 Bilgiler

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır konusuyla Turkcell Hesabım uygulamasında bulunan Salla Kazan servisinin tüm kullanım detaylarını bu konumuzda rahatlıkla bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her Pazartesi günleri Salla Kazan servisine giderek telefonu sallayıp bedava internet, dakika veya farklı hediyeler kazanabiliyoruz. Salla Kazan uygulamasıyla bedava internet kazanma veya farklı hediye paketi kazanma gibi tüm detaylı bilgiler bu konumuzda yer almaktadır.

Hatırlatma : Salla kazan dışında hediye internet paketi kazanmak istiyorsanız Turkcell tarafından faturalı veya faturasız hatlara özel olarak paylaştığı ve bir çok gizli kampanyaların yer aldığı Turkcell Bedava İnternet konumuza göz atmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Paylaşmış olduğumuz konuya her gün yeni ve gizli kampanyalar eklenmektedir.

Turkcell Salla Kazan Yapmak İstiyorum

Salla Kazan servisini kullanabilmeniz için öncelikle telefonunuzda Turkcell Dijital Operatör uygulamasının yüklü olmalıdır. Eğer kullanmıyorsanız Google Play Store veya AppStore üzerinden telefonunuza ücretsiz indirebilirsiniz. Turkcell Hesabım Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra menü kısmında bulunan Salla Kazan sekmesine tıklayın. Açılan sayfada sadece telefonunuzu sallamanız yeterli olacaktır. Telefonunuzu salladıktan sonra tamamen şansınıza bağlı hediye internet veya farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Üstelik bu servisi her Pazartesi günleri tekrarlayıp her hafta çeşitli hediyeler kazanmanız mümkündür.

Turkcell Salla Kazan İnternet Kazanma

Salla Kazan servisiyle internet kazanma işlemi tamamen şansınıza bağlıdır. Eğer telefonunuzda internet kullanımınız yüksekse Salla Kazan servisiyle internet kazanmanız biraz zor olacaktır. Bedava internet kazanmak için Salla Kazan işlemini her hafta yapmak yerine 2 haftada bir yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Turkcell Salla Kazan Hep Aynı Hediye

Faturalı veya faturasız hat sahiplerinin çoğunluğu bu şekilde şikayetlerde bulunuyor. Genelde Salla Kazan servisi internet paketi kazanmak için tercih ediliyor. Şunu bilmenizi isterim ki Salla Kazan servisi tamamen sistemsel olarak çalışıyor. Yani mobil internet erişimini fazla yapıyorsanız maalesef hediye internet paketi kazanmanız biraz zor olacaktır.

Turkcell Salla Kazan Arkadaşına Hediye Et

Salla Kazan Hediye Gönderme işlemi en çok sorulan sorulardan birisidir. Salla Kazan üzerinden kazandığınız internet, dakika veya SMS gibi hediyeleri farklı Turkcell numarasına anında gönderebilirsiniz. Arkadaşınıza veya herhangi birine hediyenizi göndermek için öncelikle Salla Kazan sayfasına bağlanarak telefonunuzu sallayın. Hediye sayfasında bulunan x2 Kat Hediye Et butonuna tıklayın ve açılan sayfadan hediye göndermek istediğiniz Turkcell numarasını yazarak gönder butonuna tıklayın.  İşlemler tamamen bu kadardır. Ayrıca hediyenizin karşı tarafa ulaşması 1 veya 5 dakika arasında zaman alacağını unutmayın.

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Bazı aboneler arama motorlarına Salla Kazan Hilesi, Salla Kazan 2 Hak veya Salla Kazan Hilesi Apk şeklinde aramalar yapıyorlar. Salla Kazan hilesine yönelik 2 farklı yöntemi sizinle paylaşmak istiyorum. Hilenin nasıl yapıldığını öğrenmek için Turkcell Salla Kazan Hilesi konumuza da yer alan makaleyi okuyabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hediyem Gelmedi

Salla Kazan servisiyle hak ettiğiniz hediyenizin hattınıza tanımlanması 1 veya 5 dakika arasında değişmektedir. Bazı durumlarda sistem hatası nedeniyle kazanılan hediyelerin tahsisi yapılmıyor. Bu gibi durumlarda 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayıp şikayetinizi söyleyebilirsiniz. Müşteri hizmetleriyle görüşerek hediyenizi kısa sürede hattınıza yükletebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2023 konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Eğer yapamadığınız bir yer olursa veya Salla Kazan ile ilgili tüm sorularınızı aşağıdaki yorum alanına yazarak gönderebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorulara aynı gün yanıt vereceğiz.

Konumuz 25/05/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu