Turkcell Hoşgeldin Hediyesi 2024 Kampanyaları

Turkcell Hoşgeldin Hediyesi

Turkcell Hoşgeldin Hediyesi konusunda Turkcell GSM operatörünün faturalı veya faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırladığı Turkcell Yeni Hat Hediyeleri kampanyalarını basitçe bulabilirsiniz. Konumuzda yer alan Turkcell Hoşgeldin Kampanyaları faturalı veya faturasız Turkcell abonelerine verilen tamamen ücretsiz  kampanyalardır. Sunulan bu servislerin içerisinde Bedava İnternet veya Bedava Dakika paketleri gibi ücretsiz servisler bulunmaktadır. Hoşgeldin hediyesi ile ilgili tüm kampanyaları bu yazımızda bulmanız mümkündür.

Turkcell Hoşgeldin Paketi Nasıl Yapılır

Hat taşıma yoluyla veya yeni bir hat alarak Turkcell hoşgeldin paketi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Turkcell ailesine yeni katılım sağlayan faturalı veya faturasız kullanıcılara hoşgeldin paketini tamamen ücretsiz olarak veriyor. Paket içerisinde mobil internet, hediye dakika veya SMS paketi yer almaktadır. Bu paket hakkında ve Turkcell tarafından yeni abonelere özel olarak sunduğu tüm kampanyaları konumuzda bulabilirsiniz.

Turkcell Hoşgeldin Bedava İnternet

Yeni müşteri hediye internet kampanyasıyla 4 ay boyunca her ay 2 GB cepten internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için numara taşıması veya yeni hazır kart almanız gerekmektedir. Aboneliğin faturalı veya faturasız olmasının herhangi bir önemi yoktur. Üstelik abonelik işlemlerini bitirdikten sonra herhangi bir katılım şartı gerektirmiyor. İşlemler tamamladıktan sonra hattınıza her ay otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti

Bol GB tanışma kampanyası sadece ve sadece faturasız hat sahipleri için hazırlanmıştır. Turkcell.com.tr üzerinden veya herhangi bir Turkcell bayisinden hazır kart alan tüm aboneler hoşgeldin paketini kolayca alabilirler. Satın almış olduğunuz hattın açılmasıyla birlikte her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 15 GB paketi otomatik olarak yüklenecektir. Ayrıca 4 ay boyunca hattınıza 35 TL yükleme işlemine karşılık olarak her ay 10 GB internet paketi kazanmanız mümkündür. Bu kampanya 31 Aralık 2024 tarihinde bitecektir.

Turkcell Yeni Hat Hediyesi

Turkcell tarafından sunulan bugüne kadar geçerli olan hoşgeldin hediyelerini yukarıda sizlere detaylı olarak anlattık. Şuan için faturalı veya faturasız hatlara özel olarak sunulan yeni hat hediyeleri bu kadardır. Ayrıca ilerleyen zamanlarda mevcut kampanyanın değiştirilmesi veya yeni kampanyanın eklenmesi durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Belirli zaman aralıklarında yazımızı takip etmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

Turkcell Hoşgeldin Hediyesi 2024 (Güncel Hediyeler) yazımız buraya kadardır. Aklınıza takılan, merak ettiğiniz veya yapamadığınız yerleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere gönderebilirsiniz. Üstelik sorulan sorulara aynı gün dönüş yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Konumuz 26/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu