Vodafone Bedava Dakika Kazanma 2023

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Bedava Dakika Kazanma kampanyaları konusuyla hattınızda TL bakiyesi olmasa bile Vodafone tarafından faturalı veya faturasız hatlara düzenlenen Vodafone Hediye Dakika Kazanma servislerine katılım sağladıktan sonra bedava görüşme paketi kazanmanız mümkün olacaktır. 2023 yılına ait ve güncel olan Vodafone Ücretsiz Dakika Kazanma kampanyalarının tamamını bu yazımızda güncel olarak bulabilirsiniz.

Bazı durumlarda kullanmakta olduğumuz paket içerisindeki bulunan dakika haklarımız yetersiz kalabiliyor. Bu gibi durumlarda ek paketler oldukça pahalı olduğu için paketin yenilenmesini bekliyoruz. Artık beklemenize gerek yok aşağıda bulunan Vodafone Bedava Dakika Yapma kampanyalarından herhangi birine katılım sağladıktan sonra dilediğiniz numarayla ücretsiz görüşebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır

Hediye dakika almak için doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Sizin için Vodafone forumlarından veya haber sitelerin güncel olan bedava dakika kampanyalarını araştırdık ve güncel olan tüm kampanyaları bu yazımıza ekledik. Konuda yer alan kampanyalardan herhangi birine katılım sağlayıp ücretsiz dakika haklarınız hattınıza kısa sürede tanımlayabilirsiniz. Aşağıda bulunan tüm kampanyalar faturalı veya faturasız hat sahipleri içindir.

Vodafone Bedava 542 Dakika

Uzun zamandır devam eden 542 dakika kampanyası halen devam ediyor. Vodafone eski müşterilerine özel olarak hazırladığı hediye 542 konuşma dakikası servisiyle sadece bir SMS ile hediye dakika paketini alabilirsiniz. Eğer uzun zamandır Vodafone aboneliğiniz varsa KAZAN yazıp 4455 numarasına SMS göndererek katılım işlemini yapabilirsiniz.

Vodafone Aboneleriyle Hediye 100 Dakika

Sadece Vodafone hatlar arası kullanabileceğiniz hediye 100 dakika hakkınızı kullanmadıysanız çok şanslısınız demektir. Faturalı veya faturasız hattınıza bedava 100 dakika görüşme paketini yüklemek istiyorsanız EVET yazıp 3785 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone Bedava 500 Dakika

Kısa süre önce başlatılan hediye 500 dakika kampanyasıyla her yöne ücretsiz 500 dakika harcaması yapabilirsiniz. Bu kampanya faturasız veya faturaları hatlar içindir. Ayrıca bu kampanya sadece Freezone tarifesinde olanlar faydalanabilir. Katılım için KAZAN yazıp 4455 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone TL Yükle Dakika Kazan

TL yükle dakika kazan kampanyası halen devam ediyor. Son 28 gün içerisinde 50 TL veya üzeri yükleme yaptıysanız faturasız hattınıza anında 250 dakika tanımlayabilirsiniz. Hediye dakikanızı hemen almak için telefonunuzun SMS kısmına gelerek DAKIKA yazıp 4545 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Hediye 1000 Dakika

Bu kampanya sayesinde yalnızda Vodafone aboneleriyle ücretsiz 1000 dakikalık görüşme yapabilirsiniz. Bu kampanya yıllar önce faturalı veya faturasız hat sahiplerine sunulmuş ve gizli olarak halen devam etmektedir. Katılım sağlamak için telefonunuzun mesaj kısmına gelerek EVET yazıp 4000 numarasına SMS gönderebilirsiniz. İşlem sonrası 1 veya 2 dakika içerisinde telefonunuza onay mesajı gelecek ve sevdiklerinizle ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Hediye dakika veren uygulamalar şuan için sadece Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Faturalı veya faturasız numaranızla Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra fırsatlar dünyası sayfasına gelerek çark çevirme işlemi yaparak hediye dakika kazanma imkanınız bulunmaktadır. Çark çevirme işlemi sonrası çıkan hediye tamamen şansınıza kalmıştır. Hediye dakika veya internet gibi çeşitli hediyeler de kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma 2023 yazımız şuan için bu kadardır. İlerleyen zamanlarda yeni bedava dakika kampanyalarının çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz.

Konumuz 02/10/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu