Vodafone Tobi Bedava İnternet 2023 Yeni Yollar

Vodafone Tobi Bedava İnternet

Vodafone Tobi Bedava İnternet hakkında makale arıyorsanız doğru yerdesiniz. Geçtiğimiz sene müşterilere daha kolay ve hızlı destek vermek amacıyla kurulan müşterisini tanıyan yapay zeka destekli dijital asistan olarak bilinen Tobi ile bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Gayet başarılı kampanyalara imza atan Vodafone GSM operatörü faturalı veya faturasız hat sahiplerine sunmuş olduğu Tobi asistanı abonelerin görüşüne göre oldukça iyi karşılandı.

Hatırlatma : Tobi dışında Vodafone tarafından abonelerine özel olarak sunduğu kampanyaları incelemek  isterseniz Vodafone Bedava İnternet yazımıza göz atmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Paylaşmış olduğumuz konuya her gün yeni kampanyalar ve gizli kampanyalar eklenmektedir.

Tobi servisiyle tanışan binlerce faturasız veya faturalı hat kullanıcıları Tobi üzerinden nasıl hediye internet paketi kazanıldığı hakkında internet üzerinden bilgi arayışlarına giriyor. Google gibi arama motorlarına genel olarak Tobi Hediye İnternet veya Tobi 3 GB Hediye gibi aramalar yaparak ücretsiz internet paketi kazanma yollarını arıyorlar.

Bugün yazımızda yoğun ilgiyle karşılanan Tobi ile nasıl bedava internet paketi kazanabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle şunu bilmenizi isterim. Tobi için herhangi bir uygulama veya program indirmenize gerek yoktur. Tobi sistemi Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan ücretsiz servislerden birisidir. Dijital asistan olarak bilinen Tobi ile 2 farklı yöntemlerle 2 kere hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Bunları sizler için aşağıda belirtiyoruz.

Vodafone Tobi 3 GB İnternet

Tobi ile her ay 3 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Faturalı veya faturasız hat sahiplerinin katılacağı bu kampanya herhangi bir ek şart gerektirmiyor. Öncelikle QR kodu okutarak Tobi giriş yapın. Tobi asistan sayfası açıldıktan sonra Tobiye merhaba yazmanız bile yeterlidir. Vodafone mağazasından QR kodu okutarak kazandığınız 3 gün geçerli 3 GB promosyonunuz yüklenmiştir. Şeklinde gelen mesaj doğrultusunda 3 gün geçerli 3 GB internet hediyesi hattınıza tanımlanacaktır. Ayrıca bu adımları her ay yaparak devamlı hediye alabilirsiniz.

Tobi 5 GB Bedava İnternet Paketi

Tobi 5GB kampanyası bildiğiniz üzere başladı. Bu kampanya sınırlı katılım sayısına ulaştığında otomatik olarak sonlanacağı için elinizi hızlı tutmanız gerekmektedir. Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra sol üst köşede yer alan 5 GB kazan resmine tıklayıp Tobinin size soracağı soruları doğru cevaplayıp anında 5 gün geçerli 5 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Sorular oldukça kolay. Yapamadığınız yerde arama motorlarına yazarak cevaplarını kolayca bulabilirsiniz.

Tobi 10 GB Hediye İnternet

Tobi dijital asistanınız faturalı veya faturasız hat kullanıcılarına 10 gün geçerli 10 GB hediye internet paketi veriyor. Öncelikle bu kampanyadan sadece bir kere yararlanabilirsiniz. 30 gün içerisinde internet veya arama esnasında şebeke sorunu yaşamış iseniz çok şanslısınız. Hemen Tobi ekranını açarak yeni nesil kampanyalar yazın ve gelen konum seç butonuna tıklayıp hediyeni al sekmesi üzerinden ücretsiz internet paketinizi alabilirsiniz.

Vodafone Tobi Bedava İnternet 2023 yılına ait dijital asistan olarak bilinen Tobi ile sadece bu iki yöntemle internet paketi kazanabilirsiniz. Farklı kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorum kısmına yazıp göndermeniz yeterlidir. Ayrıca sorularınıza aynı gün dönüş yaptığımızı bilmenizi istiyorum.

Konumuz 10/12/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu