Bimcell TL Yükle Kazan Kampanyaları 2024

Bimcell TL Yükle Kazan

Bimcell TL Yükle Kazan yenilenerek tekrar abonelerin kullanımına servis edildiğini biliyoruz. Bimcell abonelerinin merakla araştırmış olduğu Bimcell TL Yükle İnternet Kazan kampanyalarıyla hattınıza her TL yükleme işlemi sonrası bedava internet veya dakika gibi farklı hediyeler kazanabilirsiniz. 2024 yılı Şubat ayına  ait güncel olan bu kampanyanın tüm detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Bimcell Yükle Kazan

Türk Telekom alt yapısıyla yayın yapan Bimcell operatörü 2024 yılında yaptığı başarılı kampanyalarla bir çok kullanıcının beğenisini toplamış görünüyor. Bimcell hattınıza her TL yükle işlemi sonrası bedava internet gibi farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Bimcell online paket yükleme veya doğrudan TL yükleme işlemi yaparak bu servisten yararlanmanız mümkündür. Yazımızda yer alan tüm kampanyalar sadece ve sadece faturasız müşteriler için geçerlidir. Ayrıca kampanyalara 30 gün içerisinde sadece bir kere katılabildiğini hatırlatmakta fayda var.

Bimcell Senlik Kampanyası

Geçtiğimiz günlerde Bimcell Senlik kampanyasını duyuran Bimcell müşterilerine 65 TL veya üzeri yükleme yapanlara haftalık 5 GB internet paketi vereceğini duyurmuştur. Ayrıca 100 TL veya üzeri yükleme işlemlerine de 1 ay geçerli 5 GB internet paketi verilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak için TL yükleme işlemine başlamadan önce telefonunuzun mesaj kısmına Bimcell Senlik yazıp 4551 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz gerekmektedir. SMS sonrası TL yükleme işlemini başlatarak bir kaç dakika  gibi kısa bir süre içerisinde internet paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Bimcell 50 TL Yükleme Hediyesi

Bimcell 50 TL yükleme 10 GB hediye internet paketini geçtiğimiz günlerde yayına aldı. Faturasız hattınıza herhangi bir TL yükleme kanalları üzerinden lira yükleme işlemi yaparak hediyenizi kazanabilirsiniz. Bu servise herhangi bir katılım şartı aranmamaktadır. TL yükleme işlemi sonrası BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına SMS göndererek hediyenizi kullanabilirsiniz.

Bimcell 40 TL Yükleme 5 GB Hediye

Uzun süredir aktif olan ve oldukça yoğun ilgi gören 40 TL yüklemeye 5 GB internet kampanyası halen devam ediyor. Bu kampanya sayesinde hattınıza 40 TL veya üzeri yükleme yaparak 1 hafta geçerli 5 GB internet paketi kazanabilirsiniz. TL yükleme işlemi sonrası 5 GB hediye internet paketi hattınıza kısa süre içerisinde tanımlanacaktır. Katılım için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur.

Bimcell 100 TL yükle 10 GB kazan

Yoğun istek üzerine bu kampanya tekrar başladı. Bimcell 100 TL yükleme hediyesi kampanyasıyla hattınıza tek seferde 100 TL veya üzeri yükleme yapmanıza karşılık 1 ay geçerli 10 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyada herhangi bir katılım şartı gerektirmiyor. Yükleme sonrası hattınıza otomatik olarak 10 GB internet paketi tanımlanacaktır.

Bimcell TL Yükle Kazan Kampanyaları 2024 yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Yazımızda bulunan kampanyaların tamamı Ocak 2024 yılı itibariyle  günceldir. Farklı kampanyaların çıkması veya konuda yer alan kampanyaların sonlanması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Aklınıza takılan veya yapamadığınız yerleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak gönderebilirsiniz. Üstelik sorularınıza ve taleplerinize aynı gün dönüş sağlayacağız.

Konumuz 01/05/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.


3 Yorum

  1. 120 TL Kontör yükle Kazan bedava internet kampanyasından nasıl yararlanabilirim. Ayrıca şuan aktif hangi kampanyalar var. Bilgi verirseniz sevinirim. Hayırlı günler.

  2. 120 TL Kontör yükle Kazan bedava internet kampanyasından nasıl yararlanabilirim. Ayrıca şuan aktif hangi kampanyalar var. Bilgi verirseniz sevinirim. 🤔🤔🤔

  3. 120 TL Kontör yükle Kazan bedava internet kampanyasından nasıl yararlanabilirim. Ayrıca şuan aktif hangi kampanyalar var. Bilgi verirseniz sevinirim. Hayırlı günler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu