Bimcell TL Yükle Kazan Kampanyaları 2023

Bimcell TL Yükle Kazan

Bimcell TL Yükle Kazan yenilenerek tekrar abonelerin kullanımına servis edildi. Bimcell abonelerinin merakla araştırmış olduğu Bimcell TL Yükle İnternet Kazan kampanyalarıyla hattınıza her TL yükleme işlemi sonrası bedava internet veya dakika gibi farklı hediyeler kazanabilirsiniz. 2023 yılına ait güncel olan bu kampanyanın tüm detaylarını konumuzda bulabilirsiniz.

Bimcell Yükle Kazan

Türk Telekom alt yapısıyla yayın yapan Bimcell operatörü 2023 yılında yaptığı başarılı kampanyalarla bir çok müşterinin beğenisini topladı. Bimcell hattınıza her TL yükle işlemi sonrası bedava internet gibi farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Bimcell online paket yükleme veya doğrudan TL yükleme işlemi yaparak bu servisten faydalanmanız mümkündür. Konumuzda bulunan tüm kampanyalar sadece faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Ayrıca kampanyalara 30 gün içerisinde sadece bir kere katılabilirsiniz.

Bimcell Senlik Kampanyası

Geçtiğimiz günlerde Bimcell Senlik kampanyasını duyuran Bimcell müşterilerine 65 TL veya üzeri yükleme yapanlara haftalık 5 GB internet paketi vereceğini duyurmuştur. Ayrıca 100 TL veya üzeri yükleme işlemlerine de 1 ay geçerli 5 GB internet paketi sunulmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak için TL yükleme işlemine başlamadan önce telefonunuzun mesaj kısmına Bimcell Senlik yazıp 4551 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz gerekmektedir. SMS sonrası TL yükleme işlemini başlatarak 1 veya 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell 50 TL Yükleme Hediyesi

Bimcell 50 TL yükleme 10 GB hediye internet paketini geçtiğimiz günlerde yayına aldı. Faturasız hattınıza herhangi bir TL yükleme kanalları üzerinden lira yükleme işlemi yaparak hediyenizi kazanabilirsiniz. Bu servise herhangi bir katılım şartı aranmamaktadır. TL yükleme işlemi sonrası BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına SMS göndererek hediyenizi alabilirsiniz.

Bimcell 40 TL Yükleme 5 GB Hediye

Uzun süredir aktif olan ve oldukça yoğun ilgi gören 40 TL yüklemeye 5 GB internet kampanyası halen devam ediyor. Bu kampanya sayesinde hattınıza 40 TL veya üzeri yükleme yaparak 1 hafta geçerli 5 GB internet paketi kazanabilirsiniz. TL yükleme işlemi sonrası 5 GB hediye internet paketi hattınıza kısa süre içerisinde tanımlanacaktır. Katılım için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur.

Bimcell 100 TL yükle 10 GB kazan

Beklenen bu kampanya gelen yoğun istek üzerine tekrar başladı. Bimcell 100 TL yükleme hediyesi kampanyasıyla hattınıza tek seferde 100 TL veya üzeri yükleme yapmanıza karşılık 1 ay geçerli 10 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyada herhangi bir katılım şartı gerektirmiyor. Yükleme sonrası hattınıza otomatik olarak 10 GB internet paketi tanımlanacaktır.

Bimcell TL Yükle Kazan Kampanyaları 2023 konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz. Konuda bulunan kampanyaların tamamı günceldir. Farklı kampanyaların çıkması veya konuda yer alan kampanyaların sonlanması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Aklınıza takılan veya yapamadığınız yerleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak gönderebilirsiniz. Üstelik sorularınıza ve taleplerinize aynı gün dönüş sağlayacağız.

Konumuz 24/05/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.

Bir Yorum

  1. 120 TL Kontör yükle Kazan bedava internet kampanyasından nasıl yararlanabilirim. Ayrıca şuan aktif hangi kampanyalar var. Bilgi verirseniz sevinirim. Hayırlı günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu