Turkcell TL Yükle Kazan Kampanyası 2024

Turkcell TL Yükle Kazan

Turkcell TL Yükle Kazan kampanyaları yenilenerek ve son hızıyla devam ediyor. Sadece faturasız hat kullanıcılarının katılabileceği Gülümseten TL Yükle Kazan kampanyasıyla hattınıza TL yükleme işlemi yaparak bedava internet, bedava dakika veya hediye sosyal medya paketi gibi sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Diğer operatörlerde olduğu gibi yükle kazan kampanyaları Turkcell operatöründe de vardır. Bu kampanya sayesinde hattınıza yüklediğiniz TL miktarına göre çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bugün yazımızda Turcell Lira Yükle Kazan kampanyaları hakkında sizlere çeşitli bilgiler vereceğiz.

Turkcell TL Yükle İnternet Kazan

Faturasız hattınıza Gülümseten TL Yükle Kazan Kampanyası dahilinde aylık 1 GB veya 5 GB arası hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Bu servise katılmak için öncelikle bilgilendirme SMS i göndermeniz gerekmektedir. Online işlemler uygulaması üzerinden istek gönderdikten sonra 3 gün içerisinde Yükleme işlemi yaparak internet paketi veya hediye dakika kazanabilirsiniz. Faturasız hazır kart hattınıza Gülümseten 1 GB Kampanyasıyla 25 TL veya 30 TL yükleme işlemi yaparak günlük 1 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. 50 TL veya üzeri yükleme işleminize ise 1 ay geçerli 5 GB internet paketi kazanmanız mümkündür.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan

Çok fazla ilgi gören yüklediğin kadar kazan kampanyasıyla hattınıza yüklediğiniz TL miktarı kadar TL kazanabilirsiniz. Bu kampanyayı sadece GNC tarifesinde bulunanlar kullanabilir!  Bu kampanya sayesinde 60 TL yüklemeye 60 TL hediye veya 80 TL yükleme işlemine 80 TL hediye para kazanabilirsiniz. Ayrıca bu servise toplam 4 kere katılım sağlayabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için herhangi şart gerekmiyor. Turkcell Dijital Operatör uygulaması, resmi internet sitesi veya PayCell üzerinden hattınıza TL yükleme yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca kazanacağınız hediye TL ile herhangi bir paket satın almanız mümkün değildir. Kazanılan hediye paraları sadece normal arama yaparak, SMS göndererek veya internet bağlantısı yaparak harcayabilirsiniz.

Paycell Paket Yükleme 5 GB

Paycell üzerinden hattınıza TL yükleme yaparak anında 1 hafta geçerli 5 GB internet paketi kazanmanız mümkündür. Katılım için telefonunuzun mesaj kısmına gelerek KATIL AVANTAJ yazıp 2255 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

Alternatif kampanyalar arıyorsanız Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları yazımıza göz atmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Sunmuş olduğumuz bağlantı üzerinden Turkcell tarafından faturalı veya faturasız hat sahiplerine yönelik başlatılan bedava internet kampanyalarını bulabilirsiniz.

Turkcell TL Yükle Kazan Kampanyası 2024 yazımız şuan için buraya kadardır. İlerleyen zamanlarda farklı kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar yenileyeceğiz. Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

Konumuz 01/04/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bugün incelemiş olduğunuz bu konu 2 kere daha güncellenecektir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu